11 marca uczniowie z klasy 4FG i 4LP uczestniczyli w warsztatach „Targi – dobry start!” zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Maz. Spotkanie przeprowadzono by przygotować młodzież do świadomego udziału z III Tomaszowskich Targach Pracy i Edukacji.

joomplu:23417
{joomplucat:1529 limit=3|columns=3|ordering=random}

Dzisiaj uczniowie klas IV naszej szkoły uczestniczyli w Targach Edukacyjnych w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Dąbrowskiego. Były one skierowane do młodzieży, która stoi przed wyborem szkoły wyższej.

Opiekunami uczniów byli: Pani Martyna Rękorajska, Pani Joanna Mulawa oraz Pan Adam Tataradziński.

joomplu:23066
{joomplucat:1517 limit=3|columns=3|ordering=random}

Uczniowie z czwartych klas technikum wzięli udział w łódzkim Salonie Maturzystów, który cyklicznie jest organizowany w celu zapoznania maturzystów z ofertą edukacyjną krajowych uczelni publicznych i niepublicznych. W tym roku młodzież poznała oferty uczelni z Łodzi, Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia.

joomplu:21294
{joomplucat:1413 limit=3|columns=3|ordering=random}

11.04.2018r. uczniowie klas IVLP i IVFG wzięli udział w targach edukacyjnych zorganizowanych dla maturzystów w I LO. Swoją ofertę edukacyjną prezentowały uczelnie wyższe oraz szkoły policealne z Łodzi, Warszawy i Poznania.

Zdjęcia: Tomaszowski Informator Tygodniowy

joomplu:19569