11 marca uczniowie z klasy 4FG i 4LP uczestniczyli w warsztatach „Targi – dobry start!” zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Maz. Spotkanie przeprowadzono by przygotować młodzież do świadomego udziału z III Tomaszowskich Targach Pracy i Edukacji.

Spotkanie z doradcą zawodowym z Powiatowego Urzędu Pracy 1_2

Dzisiaj uczniowie klas IV naszej szkoły uczestniczyli w Targach Edukacyjnych w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Dąbrowskiego. Były one skierowane do młodzieży, która stoi przed wyborem szkoły wyższej.

Opiekunami uczniów byli: Pani Martyna Rękorajska, Pani Joanna Mulawa oraz Pan Adam Tataradziński.

Targi Edukacyjne w I LO_2

Uczniowie z czwartych klas technikum wzięli udział w łódzkim Salonie Maturzystów, który cyklicznie jest organizowany w celu zapoznania maturzystów z ofertą edukacyjną krajowych uczelni publicznych i niepublicznych. W tym roku młodzież poznała oferty uczelni z Łodzi, Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia.

Salon Maturzystów 2018_1

11.04.2018r. uczniowie klas IVLP i IVFG wzięli udział w targach edukacyjnych zorganizowanych dla maturzystów w I LO. Swoją ofertę edukacyjną prezentowały uczelnie wyższe oraz szkoły policealne z Łodzi, Warszawy i Poznania.

Zdjęcia: Tomaszowski Informator Tygodniowy

I Akademickie Targi Edukacyjne _13