W poniedziałek 23 lutego 2015 uczniowie klas: 2F, 3FG, 4F, 4G i 4LP uczestniczyli w warsztatach psychoedukacyjnych prowadzonych przez studentów Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Podczas 6 godzinnego spotkania odbyły się warsztaty dotyczące technik skutecznej nauki, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem, motywacji i zarządzania czasem. Podczas zajęć uczniowie poznali techniki szybkiego i skutecznego zapamiętywania sprzyjające uczeniu, triki dzięki którym można osiągnąć sukces podczas występów publicznych np. na egzaminach ustnych i rozmowach kwalifikacyjnych, techniki sprzyjające walce ze stresem. Uczniowie wykonywali różne ćwiczenia m.in. na podniesienie samooceny i koncentrację przed nauką. Omówiono również znaczenie komunikacji werbalnej i niewerbalnej w kontaktach z drugim człowiekiem. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży, która aktywnie uczestniczyła w ćwiczeniach proponowanych przez prowadzących. Koordynatorem spotkania była pani Joanna Kobyłecka.

warsztaty psychoedukacyjne 20150226 1057413758Zapraszam do galerii:

Warsztaty psychoedukacyjne