Magdalena Fałek

Dyrektor szkoły

Podstawy przedsiębiorczości

Teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik usług fryzjerskich, technik fotografii i multimediów

 

Kamila Mosiężnik

Wicedyrektor szkoły

Informatyka

Teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik usług fryzjerskich

 

Kinga Remisz – Szewczyk

 

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego

Chemia

Teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik usług fryzjerskich

 

Joanna Kobyłecka

 

Pedagog szkolny

Biologia

 

Bożena Adamiec

 Matematyka

 

Dariusz Bauer

Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik grafiki i poligrafii cyfrowej

 

Magdalena Czarnecka

 Wychowanie fizyczne

 

Katarzyna Dąbrowska - Wodnicka

 Specjalizacja artystyczna: aranżacja wnętrz

 

Zbigniew Dudek

 Rzeźba

 

Jacek Dziubiński

 

Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik grafiki i poligrafii cyfrowej

 

Sebastian Fajfer

Matematyka

 

Anita Galiniewicz

 Geografia

 

Paweł Godala

 Wychowanie fizyczne

 

Ewelina Grałek

 Praktyczne przedmioty zawodowe:

- technik usług fryzjerskich

 

Katarzyna Jaworska

 Język polski

 

Małgorzata Jończyk

 Język angielski

 

Anna Maria Jurewicz

 Rysunek i malarstwo

 

Małgorzata Justyna

 Praktyczne przedmioty zawodowe:

- technik fotografii i multimediów

 

Renata Kasiewicz

 Historia

Wiedza o społeczeństwie

Historia i społeczeństwo

 

Dariusz Kubryn

 

Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik fotografii i multimediów

 

Anna Kunka – Kawełczyk

 Rysunek i malarstwo

 

Barbara Miszczuk

Język niemiecki

 

Joanna Mulawa

Historia sztuki

 

Anna Ogórek

 Język niemiecki

 

Justyna Piątek

 Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik usług fryzjerskich

 

Wiktor Polak

 Podstawy fotografii i filmu

 

Anna Porczyk

Bibliotekarz

 

Marcin Przybyłkowicz

Wychowanie fizyczne

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

Małgorzata Rybak

 Język angielski

 

Monika Sarwińska

 

Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik grafiki i poligrafii cyfrowej

 

Dariusz Sejdak

 

Fizyka

 

Agnieszka Suska

 Język polski

Wiedza o kulturze

 

Adam Tataradziński

 Religia

 

Krystyna Urbanowicz – Dudek

 

 

Specjalizacja artystyczna:

- Projektowanie graficzne

 

Piotr Wachowski

 Rysunek i malarstwo

 

Magdalena Walczak

Rzeźba

 

Wojciech Wojciechowski

(zastępstwo za Martynę Cała)

Język angielski

Małgorzata Wojtkiewicz

 

Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik fotografii i multimediów

 

Marta Zawieja

 

Projektowanie multimedialne

Podstawy projektowania

 

 

ADMINISTRACJA:

Beata Grzegorzewska - Kierownik Gospodarczy

Aneta Zielińska - Samodzielny Referent

Małgorzata Rybak - Sekretarz Szkoły

Edward Pikul - Główny Księgowy

OBSŁUGA:

Ewa Kołyszko

Jolanta Czwartek

Bogusława Kondejewska

Mariusz Kłoś

Władysław Trukan

 

 

 

 

1LP

 

 

Liceum Plastyczne

 

 

Barbara Miszczuk

 

 

2LP

 

 

Liceum Plastyczne

 

Anna Ogórek 

 

 

3LP

 

 

Liceum Plastyczne

 

 Katarzyna Jaworska

 

 

4LP

 

 

Liceum Plastyczne

 

 Małgorzata Rybak

 

 

1FoF

 

 

Technik fotografii i multimediów/Technik usług fryzjerskich

 

 

Joanna Kobyłecka

 

1G

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

 

Bożena Adamiec

 

 

2Fo/G

 

 

Fototechnik/Technik cyfrowych procesów graficznych

 

 

Małgorzata Jończyk

 

 

2F

 

 Technik usług fryzjerskich

 

Magdalena Czarnecka

 

3F/G

 

 

Technik usług fryzjerskich/Technik cyfrowych procesów graficznych 

 

Agnieszka Suska 

 

 

3Fo

 

Fototechnik

 

Sebastian Fajfer

 

4Fo

 

 

Fototechnik

 

 

Marcin Przybyłkowicz

 

 

4F/G

 

 

Technik usług fryzjerskich/Technik cyfrowych procesów graficznych

 

Paweł Godala