Magdalena Fałek

Dyrektor szkoły

Podstawy przedsiębiorczości

Teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik usług fryzjerskich, technik fotografii i multimediów

 

Kamila Mosiężnik

Wicedyrektor szkoły

Informatyka

Teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik usług fryzjerskich

 

Kinga Remisz – Szewczyk

 

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego

Chemia

Teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik usług fryzjerskich

 

Joanna Kobyłecka

 

Pedagog szkolny

Biologia

 

Bożena Adamiec

 

 Matematyka

 

Karolina Ageena

 

Specjalizacja artystyczna: aranżacja wnętrz

 

Dariusz Bauer

Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik grafiki i poligrafii cyfrowej

 

Magdalena Czarnecka

 

Wychowanie fizyczne

 

Zbigniew Dudek

 

 Rzeźba

 

Sebastian Fajfer

 

Matematyka

 

Paweł Godala

 Wychowanie fizyczne

 

Ewelina Grałek

 Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik usług fryzjerskich

 

Katarzyna Jaworska

 Język polski

 

Anna Maria Jurewicz

 

 Rysunek i malarstwo

 

Anna Krasoń - Skibicka

 

 Praktyczne przedmioty zawodowe:

- technik fotografii i multimediów

 

Dariusz Kubryn

 

Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik fotografii i multimediów

 

Anna Kunka – Kawełczyk

 

 Rysunek i malarstwo

 

Barbara Miszczuk

Język niemiecki

 

Joanna Mulawa

 

Historia sztuki

 

Agnieszka Pełka

 

Język niemiecki

 

Justyna Piątek

 Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik usług fryzjerskich

 

Małgorzata Piłat

Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Wiktor Polak

 

Podstawy fotografii i filmu

 

Anna Porczyk

Geografia

Bibliotekarz

 

Marcin Przybyłkowicz

Wychowanie fizyczne

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

Martyna Rękorajska

Historia

Wiedza o społeczeństwie

Historia i społeczeństwo

Małgorzata Rybak

 Język angielski

 

Monika Sarwińska

Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik grafiki i poligrafii cyfrowej

 

Ewelina Sidwa

Język angielski

Agnieszka Suska

 Język polski

Wiedza o kulturze

 

Adam Tataradziński

 Religia

 

Krystyna Urbanowicz – Dudek

 

 

Specjalizacja artystyczna:

- Projektowanie graficzne

 

Piotr Wachowski

 

 Rysunek i malarstwo

 

Magdalena Walczak

 

Rzeźba

 

Wojciech Wojciechowski

(zastępstwo za Martynę Cała)

Język angielski

Małgorzata Wojtkiewicz

 

Praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe:

- technik fotografii i multimediów

 

Bożena Zielonka

Fizyka

 

ADMINISTRACJA:

Beata Grzegorzewska - Kierownik Gospodarczy

Aneta Zielińska - Samodzielny Referent

Małgorzata Rybak - Sekretarz Szkoły

Edward Pikul - Główny Księgowy

OBSŁUGA:

Jolanta Czwartek

Bogusława Kondejewska

Jolanta Stępień

Mariusz Kłoś

Władysław Trukan