KONKURS FOTOGRAFICZNY 
„Dziennik Łódzki” wspólnie z europosłem Jackiem Saryusz-Wolskim wybiorą najbardziej kreatywną klasę w województwie łódzkim, która pojedzie na wyjazd studyjny do Brukseli. Wizyta w siedzibie najważniejszego w Europie urzędu będzie głównym punktem pięciodniowej wycieczki, która jest główną nagrodą w plebiscycie.

CO NALEŻY ZROBIĆ?
Zadaniem klasy jest wykonanie zdjęcia bądź zdjęć grupowych (maksymalnie osiem fotografii) swojej klasy wraz z opisem, w którym uzasadnicie, dlaczego akurat wasza klasa zasługuje na tytuł najbardziej kreatywnej. 
Jeśli chcecie zwiększyć szansę na wygraną, przysyłajcie też filmy.

Regulamin konkursu:

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/8177819,kreatywna-klasa-2015-rozpocznij-w-lodzi-swoja-przygode-z-parlamentem-europejskim,id,t.html

Szczegółowych informacji udziela p. Małgorzata Jończyk – opiekun Koła europejskiego.