Jesteśmy uczniami pierwszej klasy Liceum Plastycznego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim. Uważamy, że zasługujemy na wygraną w konkursie na najbardziej kreatywną klasę Dziennika Łódzkiego, ponieważ kierunek artystyczny, który wybraliśmy w szkole ponadgimnazjalnej, pomaga rozwijać nasze zainteresowanie sztuką i pogłębiać talent każdego z nas. Na zajęciach artystycznych wyrażamy siebie, a rzeźbiąc, rysując bądź malując możemy odzwierciedlamy to, co rodzi się w naszych głowach. Najbardziej lubimy rysować martwą naturę i architekturę. Dzięki wygranej w konkursie moglibyśmy pojechać na pierwszą wspólną wycieczkę i uwiecznić piękno Brukseli na papierze, ale też spojrzeć na nią z innej perspektywy.

 

 

Zapraszamy do galerii: PLEBISCYT NA NAJBARDZIEJ KREATYWNĄ KLASĘ