Szkolna Świąteczna Paczka 2016_1

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Kojarzymy je z rodziną, bogato zastawionym stołem, choinką i prezentami. Niestety dla niektórych święta nie różnią się wcale od innych dni roku. Dzięki naszemu wsparciu możemy to zmienić. Podzielmy się z potrzebującymi tym, co obudzi w nich radosne i beztroskie uczucia. Osób, które potrzebują pomocy jest wśród nas wiele. Są także w naszej szkole, klasie…

Zapraszamy wszystkich, którzy są w stanie pomóc, do udziału w akcji charytatywnej SZKOLNA ŚWIĄTECZNA PACZKA, organizowanej w naszej szkole już od wielu lat. W ramach akcji organizujemy zbiórkę produktów spożywczych, z których przygotujemy paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących uczniów z naszej szkoły.
Preferowane są artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia, tj.:

Ø  owoce, warzywa w puszkach

Ø  przetwory owocowo-warzywne

Ø  słodycze, rodzynki, orzechy

Ø  kawa, herbata, soki

Ø  konserwy, pasztety

Ø  makarony, kasze, ryże, mąki, cukier, olej itp.

Mile widziane będą też kartki z życzeniami świątecznymi od darczyńców (mogą być własnoręcznie wykonane),  które dołączymy do paczek.

W imieniu uczniów, którzy objęci zostaną pomocą, wszystkim ofiarodawcom  produktów
już teraz serdecznie dziękujemy.

Żywność przynosimy do 16 grudnia do Pani M. Jończyk – sala 107.