W dzisiejszej Akcji Ambulans zebraliśmy 7,6 litra krwi. Dziękujemy!

Akcja Ambulans - styczeń 2019_8

Uczniowie naszej szkoły otrzymali paczki ze słodkościami ufundowane przez Szkolne Koła PCK i TPD. Życzymy smacznego i Wesołych Świąt :)

Paczki świąteczne_1

VIII Turniej Kręglarski Klubów HDK PCK_2

Dnia 15 grudnia 2018 r odbył się VIII Turniej Kręglarski Klubów HDK PCK.

ZSP nr 6 reprezentowali krwiodawcy: Zuzanna Chaber, Ewelina Gross i Kuba Witkowski. Zuzia odebrała z rąk pani Beaty Stańczyk - Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej i Naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego, srebrny medal w kategorii indywidualnej kobiet. Zdobyła tyle samo punktów, co zwyciężczyni, ale w przypadku równej ilości punktów o klasyfikacji końcowej zdecydowały, zgodnie z regulaminem, wyniki najlepszych serii. Serdecznie gratulujemy Zuzi!

Na zakończenie turnieju, który odbył się w roku 60-lecia krwiodawstwa w PCK, wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani wspaniałym tortem.

Kampania Walki z Głodem_9

18 października w naszej szkole odbyła się kolejna edycja akcji charytatywnej „Kampania Walki z Głodem”, której pomysłodawcą jest Polski Czerwony Krzyż. Podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie z klasy 2G sprzedawali m.in. kanapki, tosty, naleśniki, gofry i ciasta. Można było zjeść również ciepłą zupę i makaron z sosem bolońskim. Wzorem lat ubiegłych dochód z akcji zostanie przeznaczony na pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy kupując przyczynili się do powodzenia tegorocznej Kampanii. Akcję koordynowały panie: Bożena Adamiec i Joanna Kobyłecka.

19.09.2018 r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym Akcja Ambulans. Swoją krwią podzieliło się z potrzebującymi 14 osób. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akcji Ambulans, która odbędzie się 22 listopada.

Podsumowanie pierwszej w tym roku szkolnym Akcji Ambulans _3
W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu na temat „Krew ratuje życie”, które poprowadziła pani Jolanta Sieradzan z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Prelekcję zorganizowano by przybliżyć uczniom ideę honorowego dawstwa krwi i zachęcić do udziału w Akcji Ambulans.

Uwaga!

13 czerwca 2018r. (środa) odbędzie się w naszej szkole ostatnia w tym roku szkolnym Akcja Ambulans. Chętnych do oddania krwi zapraszamy od godziny 9.00 :)

Zbiórka krwi - zapraszamy!_1

Podsumowanie akcji Ambulans 4 - 2017/18_5

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się kolejna akcja poboru krwi. Wielu uczniów zadeklarowało chęć przyłączenia się do zbiórki. Ostatecznie, po ostrej selekcji lekarskiej, krew oddały 23 osoby.

Zapraszamy wszystkich pełnoletnich przedstawicieli naszej szkoły oraz osoby z zewnątrz do wsparcia kolejnej edycji Akcji Ambulans, która odbędzie się w naszej szkole 22 marca 2018 r. od godziny 9.00.

Uwaga! Akcja Ambulans – zapraszamy :)_1