Kampania Walki z Głodem_9

18 października w naszej szkole odbyła się kolejna edycja akcji charytatywnej „Kampania Walki z Głodem”, której pomysłodawcą jest Polski Czerwony Krzyż. Podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie z klasy 2G sprzedawali m.in. kanapki, tosty, naleśniki, gofry i ciasta. Można było zjeść również ciepłą zupę i makaron z sosem bolońskim. Wzorem lat ubiegłych dochód z akcji zostanie przeznaczony na pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy kupując przyczynili się do powodzenia tegorocznej Kampanii. Akcję koordynowały panie: Bożena Adamiec i Joanna Kobyłecka.

19.09.2018 r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym Akcja Ambulans. Swoją krwią podzieliło się z potrzebującymi 14 osób. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akcji Ambulans, która odbędzie się 22 listopada.

Podsumowanie pierwszej w tym roku szkolnym Akcji Ambulans _3
W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu na temat „Krew ratuje życie”, które poprowadziła pani Jolanta Sieradzan z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Prelekcję zorganizowano by przybliżyć uczniom ideę honorowego dawstwa krwi i zachęcić do udziału w Akcji Ambulans.

Uwaga!

13 czerwca 2018r. (środa) odbędzie się w naszej szkole ostatnia w tym roku szkolnym Akcja Ambulans. Chętnych do oddania krwi zapraszamy od godziny 9.00 :)

Zbiórka krwi - zapraszamy!_1

Podsumowanie akcji Ambulans 4 - 2017/18_5

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się kolejna akcja poboru krwi. Wielu uczniów zadeklarowało chęć przyłączenia się do zbiórki. Ostatecznie, po ostrej selekcji lekarskiej, krew oddały 23 osoby.

Zapraszamy wszystkich pełnoletnich przedstawicieli naszej szkoły oraz osoby z zewnątrz do wsparcia kolejnej edycji Akcji Ambulans, która odbędzie się w naszej szkole 22 marca 2018 r. od godziny 9.00.

Uwaga! Akcja Ambulans – zapraszamy :)_1

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna edycja akcji Ambulans, która jest skierowana do osób chcących ratować życie innych poprzez dzielenie się swoją krwią. Tym razem krew oddało 15 osób.

Podsumowanie akcji Ambulans 3 - 2017/18_16

16 listopada odbyła się kolejna w tym roku szkolnym akcja oddawania krwi. Jak zawsze chętnych do wsparcia nie brakowało. Oprawa fotograficzna: Magdalena Kalinowska, Anna Bystrońska - klasa 3Fo.

Podsumowanie akcji Ambulans 1 - 2017/18

21 września 2017r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym akcja Ambulans. Chęć włączenia się w szlachetną akcję honorowego dawstwa krwi zadeklarowało wielu uczniów, ale ostatecznie krew oddały 23 osoby z idealnym stanem zdrowia. Łącznie zebraliśmy ponad 10 litrów krwi.

Akcję zorganizowała pani Anita Galiniewicz - Prezes Klubu HDK przy ZSP nr 6.