W dniu 16.02.2018 zorganizowano wyjście do kina na film pt. "Narzeczony na niby". Bilety ufundował Samorząd Uczniowski w nagrodę za najlepsze wyniki w nauce oraz 100% frekwencję za I semestr roku szkolnego 2017/18.

W nagrodę do kina_1
Ostatki w Wyspiańskim_50

Zgodnie z tradycją ostatkową 13 lutego młodzież naszej szkoły przyszła w oryginalnych strojach. Uczniowie wzięli udział w konkursie na najlepsze przebranie. Różnorodność strojów była tak duża, że jury przyznało 6 równorzędnych nagród dla najciekawiej przebranych uczniów.

Dnia 3.X.2017 odbyło się spotkanie samorządów klasowych wszystkich klas z opiekunami Samorządu Szkolnego.
Spośród zebranych wybrany został w drodze głosowania przewodniczący i zastępca Samorządu Szkolnego oraz członkowie zarządu:
Przewodniczący:  Kacper Duczek – kl. III F/G
Zastępca przewodniczącego:  Aleksandra Bubis – kl. III LPL
Członkowie zarządu:
- Patryk Owczarek - kl. III LPL
- Aleksandra Jastrzębska – kl. III LPL
- Oliwia Miszczak – III F/G
Spośród chętnych zebranych wybrano sekcję plastyczną w składzie:
- Oliwia Polus – kl. III LPL
- Magdalena Staruch – kl. III LPL
- Ewelina Gross – kl. III LPL
- Sara Staniszek – kl. III LPL
- Dominika Zawiślak – kl. I LPL
- Aleksandra Żegnałek – kl. I LPL
Sekcja radiowa:
- Kacper Ciesielski – kl. II FoG
- Kacper Głusiński – II FoG
Opiekunowie podziękowali uczniom, którzy pracowali w ubiegłym roku szkolnym w zarządzie Samorządu Szkolnego za całoroczną pracę.
W dalszej części zebrania omówiono już z nowym zarządem Samorządu Szkolnego przygotowania do Dnia Edukacji Narodowej.

4 września o godz. 9 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/18. Inaugurację  uświetnili swoją obecnością starszy wizytator Centrum Edukacji Artystycznej, pan Marcin Walicki, oraz naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu, pani Beata Stańczyk. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego pani dyrektor Magdalena Fałek rozpoczęła oficjalnie nowy rok szkolny witając zaproszonych gości, grono pedagogiczne, pracowników obsługi i administracji, rodziców oraz wszystkich uczniów. Uroczystość  prowadzili przedstawiciele Samorządu Szkolnego, którzy szczególnie ciepłe słowa powitania skierowali do uczniów klas pierwszych. Tegorocznym maturzystom życzyli pomyślności na egzaminach: maturalnym i zawodowym. Głos zabrali również zaproszeni goście, którzy życzyli zarówno nauczycielom, jak i uczniom w nowym roku szkolnym wielu sukcesów.
Niespodzianką dla wszystkich były multimedialne życzenia od wnuczki Stanisława Wyspiańskiego, pani Doroty Wyspiańskiej - Zapędowskiej, która była gościem honorowym w Tomaszowie Maz. na Narodowym Czytaniu "Wesela" St. Wyspiańskiego, w sobotę 2. września.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego przygotowali opiekunowie Samorządu Szkolnego: Anna Ogórek i Barbara Miszczuk

Trochę sportu, trochę kalorii grillowej, no i karaoke!!! Śpiewać każdy może, a tym bardziej nauczyciele :) Krótka nutka - oj się działo! Wszystkiego najlepszego dla Was kochana młodzieży!!!

Dzień dziecka 2017_3 Dzień dziecka 2017_8
Dzień dziecka 2017_9 Dzień dziecka 2017_11

Wyniki głosowania na radnego do Młodzieżowej Rady Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, które odbyły się w naszej szkole 06.03.2017.

Bubis Aleksandra klasa 2LPl - 89 głosów

Ciesielski Kacper klasa 1 FoG - 60 głosów

Duczek Kacper klasa 2 F/G - 74 głosy

Polus Oliwia klasa 2 LPl - 51 głosów

Stanisławski Patryk klasa 1 FoG - 40 głosów

Szymański Bartosz klasa 3 F/G - 57 głosów

Do Młodzieżowej Rady Miasta Tomaszowa Mazowieckiego wybrani zostali:

Bubis Aleksandra i Duczek Kacper

Gratulujemy! :)

Ostatki w Wyspiańskim_1

Nawiązując do tradycji ostatkowej chętni nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły przebrali się i wzięli udział w konkursach na najlepszy strój indywidualny, najlepiej przebraną klasę i najlepiej przebranego nauczyciela. Nagrodzeni otrzymali słodycze ufundowane przez Samorząd Szkolny.

Z okazji Walentynek Samorząd Szkolny ufundował słodki poczęstunek dla całej społeczności szkolnej. Życzymy smacznego i dużo miłości każdego dnia!

Walentynki w Wyspiańskim_1

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” – film pod tym tytułem obejrzeli uczniowie nagrodzeni za najwyższą średnią ocen i 100% frekwencję w I semestrze. Projekcja filmu odbyła się 14.02.2017r., a bilety ufundował Samorząd Szkolny.

W nagrodę do kina_1

6 grudnia w naszej szkole świętowaliśmy Mikołajki. W przygotowanie tej miłej uroczystości włączył się także Samorząd Uczniowski. Był Mikołaj, który częstował wszystkich cukierkami. W tej pracy sumiennie pomagały mu Śnieżynki.

Życzymy wszystkim, aby Mikołaj o Was pamiętał i obsypał Was prezentami !!!

Mikołajki w Wyspiańskim_1