W czasie zajęć z Projektowania Graficznego powstało wiele kartek świątecznych (prac naszych uczniów), wykonanych w realu jak i wirtualnie, w grafice cyfrowej. Projekty zostały zrealizowane w programie komputerowym do grafiki wektorowej - Adobe Illustrator CS6.

Prezentujemy kilka projektów z klasy II i III specjalizacji Projektowanie Graficzne.

Kartki świąteczne 2017_1

 Kartki świąteczne 2017 cd2_4

Autorzy:

Aleksandra Bubis - klasa 3LP, Zuzanna Chaber - klasa 3LP, Olga Jabłonowska - klasa 2LP, Łucja Jędrzejczyk - klasa 3LP, Szymon Kacprzyk - klasa 3LP, Karolina Kapińska - klasa 2LP, Patryk Owczarek - klasa 3LP, Anita Rajska - klasa 3LP, Klaudia Rozbicka - klasa 3LP, Magdalena Staruch - klasa 3LP, Karolina Ścieszko - klasa 3LP, Patrycja Warczyńska - klasa 3LP, Piotr Włochyń - klasa 3LP, Katarzyna Wrocławska - klasa 2LP - specjalizacja: projektowanie graficzne w Liceum Plastycznym.

Nauczyciel: Krystyna Urbanowicz-Dudek