W czasie zajęć z Projektowania Graficznego powstało wiele kartek świątecznych (prac naszych uczniów), wykonanych w realu jak i wirtualnie, w grafice cyfrowej. Projekty zostały zrealizowane w programie komputerowym do grafiki wektorowej - Adobe Illustrator CS6.

Prezentujemy kilka projektów z klasy II i III specjalizacji Projektowanie Graficzne.

joomplu:18157

 joomplu:18271

Autorzy:

Aleksandra Bubis - klasa 3LP, Zuzanna Chaber - klasa 3LP, Olga Jabłonowska - klasa 2LP, Łucja Jędrzejczyk - klasa 3LP, Szymon Kacprzyk - klasa 3LP, Karolina Kapińska - klasa 2LP, Patryk Owczarek - klasa 3LP, Anita Rajska - klasa 3LP, Klaudia Rozbicka - klasa 3LP, Magdalena Staruch - klasa 3LP, Karolina Ścieszko - klasa 3LP, Patrycja Warczyńska - klasa 3LP, Piotr Włochyń - klasa 3LP, Katarzyna Wrocławska - klasa 2LP - specjalizacja: projektowanie graficzne w Liceum Plastycznym.

Nauczyciel: Krystyna Urbanowicz-Dudek

{joomplucat:1217 limit=10|ordering=random} 

{joomplucat:1226 limit=2|ordering=random}

{joomplucat:1231 limit=4|ordering=random}