Wycieczka na Targi fryzjerskie i kosmetyczne LOOK i BEAUTY VISION 2017_24

W dniu 22.04.17 uczniowie naszej szkoły z klas: 1F, 1FoG, 2F/G, 3F/G, 4F uczestniczyli w Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych w Poznaniu. Uczestnicy wycieczki mieli okazję by zapoznać się z nowymi trendami oraz nowościami proponowanymi przez wystawców różnych firm z branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Podczas targów spotkali się z gwiazdami telewizyjnymi - Edytą Górniak i Michałem Szpakiem. Uczniowie chętnie korzystali z usług na danych stoiskach – skorzystali z możliwości wykonania profesjonalnego makijażu, niektórzy zdecydowali się na zmianę fryzury. Uczennica naszej szkoły Aneta Adamus z kl 3F/G wzięła udział w konkursie fryzjerskim KREATOR AWANGARDOWA FALA. Wyjazd został zorganizowany przez nauczyciela p. Justynę Piątek. Opiekę nad uczniami sprawowali również: p. K. Remisz-Szewczyk, p. Kamila Mosiężnik, p. Ewelina Grałek.