Wycieczka do Teatru Powszechnego w Łodzi_2

W dniu 14.12.2017 r. uczniowie klasy 3 Liceum Plastycznego obejrzeli sztukę pt: „Impreza” w Teatrze Powszechnym w Łodzi.  To opowieść o wkraczaniu młodego człowieka w dorosłe życie, jego relacjach z domownikami oraz konfliktach rodzinnych. Po wyjątkowym spektaklu uczniowie uczestniczyli w ciekawych warsztatach przeprowadzonych przez psycholog Aleksandrę Dulas i aktora Arkadiusza Wójcika. Mogli również stanąć na scenie i zaprezentować swoje zdolności aktorskie.

Jak przystało na młodych artystów odwiedzili również Muzeum Sztuki Współczesnej w łódzkiej Manufakturze, gdzie obejrzeli kolekcję sztuki XX i XXI wieku.

Opiekę nad uczniami sprawowali: Katarzyna Jaworska, Anna Porczyk, Magdalena Walczak.