Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP nr 6_30

5 drużyn wzięło udział w kolejnym turnieju organizowanym przez ZSP nr 6. Co roku turniej cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony gimnazjów. Imprezę otworzyła pani dyrektor Magdalena Fałek. W turnieju udział wzięło pięć drużyn: Komorów, Wiaderno, Inowłódz, Zawada i reprezentacja klas pierwszych naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Po emocjonujących spotkaniach zwycięzcą został zespół z Inowłodza.

Klasyfikacja końcowa:

1. Inowłódz
  2. ZSP nr 6
  3. Zawada
  4. Wiaderno
  5. Komorów

Za nami turniej o Mistrzostwo Powiatu Tomaszowskiego w piłce siatkowej plażowej. Reprezentantki naszej szkoły Siąkowska Malwina i Przybyłek Anna uplasowały się w tych zawodach na drugim miejscu. Wynik ten dał dziewczynom przepustkę do półfinału mistrzostw województwa. Turniej ten odbędzie się 8 czerwca. Uczennice do zawodów przygotował Paweł Godala.

II miejsce w piłce siatkowej plażowej_2

Dnia 23 kwietnia br. w hali sportowej ZSP nr 3 odbył się etap powiatowy „Konkursu dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi pod Patronatem Wojewody Łódzkiego”. Patronat nad turniejem objął Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman oraz Starosta Tomaszowski Pan Mirosław Kukliński. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z powiatu tomaszowskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Zawiślak, Emilia Zawada, Kacper Ciesielski, Krystian Wójciak oraz w rezerwie Wiktoria Iskierka i Piotr Wójciak. Uczniowie, przygotowani przez pana M. Przybyłkowicza, okazali się bezkonkurencyjni. W teście sprawnościowym polegającym na poprawnym pokonaniu toru przeszkód, który przypominał tor sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w Policji oraz w teście z wiedzy ogólnej nasz zespół zdobył najwyższą liczbę punktów. Tym samym reprezentacja Wyspiańskiego zajęła zaszczytne pierwsze miejsce w powiecie i awansowała do etapu wojewódzkiego.

I miejsce w etapie powiatowym „Konkursu dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi pod Patronatem Wojewody Łódzkiego”_2

W dniu 01.03.18r. odbyły się zawody w pływaniu na szczeblu powiatowym. Sztafeta w składzie:

Anna Przybyłek

Aneta Filipińska

Dominika Zawiślak

Aleksandra Rosińska

Natalia Wiśniewska

Pola Rybak

ukończyła zawody na trzecim miejscu.

W konkurencjach indywidualnych zdobyliśmy dwa medale.

Natalia Wiśniewska – srebrny medal w stylu klasycznym

Pola Rybak – brązowy w stylu grzbietowym

Sztafeta męska naszej szkoły w składzie:

Kacper Dudek

Piotr Zawadzki

Paweł Zawadzki

Kacper Ciesielski

Damian Wieczorek

Mateusz Jędrychowicz

została sklasyfikowana na czwartym miejscu.

W konkurencjach indywidualnych chłopcy odnieśli sukces zdobywając dwa srebrne medale:

Kacper Dudek – styl klasyczny

Kacper Ciesielski – styl motylkowy

Dziewczęta i chłopcy z Wyspiańskiego wywalczyli medale  w pływaniu

W dniu 22 lutego zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców. Nasza drużyna zajęła 5 miejsce, grając w składzie:

• Adrian Wachowiec
  • Amadeusz Skoneczny
  • Nikodem Brzeski
  • Damian Baran
  • Jakub Lechowski
  • Norbert Mikulski
  • Michał Bieńkowski