Za nami turniej o Mistrzostwo Powiatu Tomaszowskiego w piłce siatkowej plażowej. Reprezentantki naszej szkoły Siąkowska Malwina i Przybyłek Anna uplasowały się w tych zawodach na drugim miejscu. Wynik ten dał dziewczynom przepustkę do półfinału mistrzostw województwa. Turniej ten odbędzie się 8 czerwca. Uczennice do zawodów przygotował Paweł Godala.

II miejsce w piłce siatkowej plażowej_2

Dnia 23 kwietnia br. w hali sportowej ZSP nr 3 odbył się etap powiatowy „Konkursu dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi pod Patronatem Wojewody Łódzkiego”. Patronat nad turniejem objął Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman oraz Starosta Tomaszowski Pan Mirosław Kukliński. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z powiatu tomaszowskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Zawiślak, Emilia Zawada, Kacper Ciesielski, Krystian Wójciak oraz w rezerwie Wiktoria Iskierka i Piotr Wójciak. Uczniowie, przygotowani przez pana M. Przybyłkowicza, okazali się bezkonkurencyjni. W teście sprawnościowym polegającym na poprawnym pokonaniu toru przeszkód, który przypominał tor sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w Policji oraz w teście z wiedzy ogólnej nasz zespół zdobył najwyższą liczbę punktów. Tym samym reprezentacja Wyspiańskiego zajęła zaszczytne pierwsze miejsce w powiecie i awansowała do etapu wojewódzkiego.

I miejsce w etapie powiatowym „Konkursu dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi pod Patronatem Wojewody Łódzkiego”_2

W dniu 01.03.18r. odbyły się zawody w pływaniu na szczeblu powiatowym. Sztafeta w składzie:

Anna Przybyłek

Aneta Filipińska

Dominika Zawiślak

Aleksandra Rosińska

Natalia Wiśniewska

Pola Rybak

ukończyła zawody na trzecim miejscu.

W konkurencjach indywidualnych zdobyliśmy dwa medale.

Natalia Wiśniewska – srebrny medal w stylu klasycznym

Pola Rybak – brązowy w stylu grzbietowym

Sztafeta męska naszej szkoły w składzie:

Kacper Dudek

Piotr Zawadzki

Paweł Zawadzki

Kacper Ciesielski

Damian Wieczorek

Mateusz Jędrychowicz

została sklasyfikowana na czwartym miejscu.

W konkurencjach indywidualnych chłopcy odnieśli sukces zdobywając dwa srebrne medale:

Kacper Dudek – styl klasyczny

Kacper Ciesielski – styl motylkowy

Dziewczęta i chłopcy z Wyspiańskiego wywalczyli medale  w pływaniu

W dniu 22 lutego zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców. Nasza drużyna zajęła 5 miejsce, grając w składzie:

• Adrian Wachowiec
  • Amadeusz Skoneczny
  • Nikodem Brzeski
  • Damian Baran
  • Jakub Lechowski
  • Norbert Mikulski
  • Michał Bieńkowski
  • Kacper Ciesielski
  • Kacper Dudek

W dniach 19-20 lutego zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej dziewcząt. Nasza drużyna zajęła 4 miejsce, grając w składzie:

• Anna Przybyłek
  • Milena Jaworska
  • Anita Rajska
  • Małgorzata Choróbska
  • Anna Kubryn
  • Paulina Bieniek
  • Emilia Zawada
  • Dominika Zawiślak
  • Aleksandra Żegnałek
  • Katarzyna Lesiak
Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

25.01.2018r. w Zelowie odbyły się finały mistrzostw województwa w drużynowym tenisie stołowym chłopców. W zawodach wystartowało 12 najlepszych drużyn z województwa.
Nasza reprezentacja w składzie Damian Baran i Robert Kacperek uplasowała się na miejscach 9-12. Gratulujemy!!
Do zawodów uczniów przygotował mgr Paweł Godala.

Finały mistrzostw Województwa Łódzkiego