W dniu 01.03.18r. odbyły się zawody w pływaniu na szczeblu powiatowym. Sztafeta w składzie:

Anna Przybyłek

Aneta Filipińska

Dominika Zawiślak

Aleksandra Rosińska

Natalia Wiśniewska

Pola Rybak

ukończyła zawody na trzecim miejscu.

W konkurencjach indywidualnych zdobyliśmy dwa medale.

Natalia Wiśniewska – srebrny medal w stylu klasycznym

Pola Rybak – brązowy w stylu grzbietowym

Sztafeta męska naszej szkoły w składzie:

Kacper Dudek

Piotr Zawadzki

Paweł Zawadzki

Kacper Ciesielski

Damian Wieczorek

Mateusz Jędrychowicz

została sklasyfikowana na czwartym miejscu.

W konkurencjach indywidualnych chłopcy odnieśli sukces zdobywając dwa srebrne medale:

Kacper Dudek – styl klasyczny

Kacper Ciesielski – styl motylkowy

Dziewczęta i chłopcy z Wyspiańskiego wywalczyli medale  w pływaniu

W dniu 22 lutego zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców. Nasza drużyna zajęła 5 miejsce, grając w składzie:

• Adrian Wachowiec
  • Amadeusz Skoneczny
  • Nikodem Brzeski
  • Damian Baran
  • Jakub Lechowski
  • Norbert Mikulski
  • Michał Bieńkowski
  • Kacper Ciesielski
  • Kacper Dudek

W dniach 19-20 lutego zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej dziewcząt. Nasza drużyna zajęła 4 miejsce, grając w składzie:

• Anna Przybyłek
  • Milena Jaworska
  • Anita Rajska
  • Małgorzata Choróbska
  • Anna Kubryn
  • Paulina Bieniek
  • Emilia Zawada
  • Dominika Zawiślak
  • Aleksandra Żegnałek
  • Katarzyna Lesiak
Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

25.01.2018r. w Zelowie odbyły się finały mistrzostw województwa w drużynowym tenisie stołowym chłopców. W zawodach wystartowało 12 najlepszych drużyn z województwa.
Nasza reprezentacja w składzie Damian Baran i Robert Kacperek uplasowała się na miejscach 9-12. Gratulujemy!!

Finały mistrzostw Województwa Łódzkiego

23.01.2018r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 odbył się półfinał mistrzostw województwa w drużynowym tenisie stołowym chłopców. Nasi reprezentanci w składzie Damian Baran i Robert Kacperek uplasowali się na 1 miejscu co dało awans na zawody finałowe.

Kolejny sukces Chłopców z Wyspiańskiego

14.12.2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego w Tenisie Stołowym chłopców. Reprezentacja w składzie Damian Baran i Robert Kacperek w fazie grupowej pokonała ZSP nr 8 3:2 oraz ZSP 2 3:0 i przegrała z ZSP 1 3:0 co dało  2 miejsce w grupie. W półfinale zespół spotkał się  ze zwycięzcą drugiej grupy -  I LO. Po zaciętym meczu drużyna zwyciężyła 3:2 i awansowała do ścisłego finału. W tej rozgrywce po zaciętym pojedynku zespół pokonał ekipę ZSP 3 wynikiem 3:1. Ta wygrana dała historyczne 1 miejsce w tych rozgrywkach.

Złoto chłopców z Wyspiańskiego

12.12.2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego w Tenisie Stołowym dziewcząt. Drużyna w składzie Ewelina Koch i Pola Rybak w generalnej klasyfikacji uplasowała się na 4 miejscu. W fazie grupowej uczennice pokonały ZSP nr 8 3:0 i uległy gospodyniom turnieju ZSP 2 3:0 co dało im 2 miejsce w grupie. W półfinale przegrały z I LO 3:0, a w meczu o 3 miejsce zostały ponownie pokonane przez ZSP 2 3:1.

Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt

W dniu 07.12.17r w Wyspiańskim ponownie odbył się turniej o puchar Dyrektora w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach udział wzięły uczennice z gimnazjum z Wiaderna, Smardzewic i Komorowa oraz reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczennic klas pierwszych.

Po raz pierwszy relację z turnieju można było śledzić na żywo na facebooku szkoły.

Turniej zakończył się sukcesem naszej reprezentacji. Kolejne miejsca: Gimnazjum Wiaderno, Gimnazjum Smardzewice, Gimnazjum Komorów.

Była to kolejna impreza zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Turniej o puchar Dyrektora w piłce siatkowej dziewcząt.

II Otwarte zawody w trójboju siłowym

W dniach 6-9.11.2017. zostały rozegrane zawody w piłkę ręczną dziewcząt w ramach Licealiady, gdzie dziewczęta
z ZSP nr 6 zajęły 3 miejsce. Barw naszej drużyny broniły:

• Magdalena Gierach
  • Anna Przybyłek
  • Emilia Zawada
  • Wiktoria Świnoga
  • Wiktoria Biazik
  • Milena Bykowska
  • Wiktoria Iskierka
  • Malwina Siąkowska
  • Patrycja Warczyńska