W środę 22 listopada grupa młodzieży z klasy 2F wraz z opiekunem panią Eweliną Grałek uczestniczyła w spotkaniu ze stylistą panem Ireneuszem Harbuzem w Tomaszowskim Stowarzyszeniu Amazonek. Prowadzący zajęcia ciekawie podpowiadał jak sprawdzić jakim typem kolorystycznym jesteśmy, jakie kolory do nas pasują, w co się ubierać, jaki kolor włosów będzie odpowiedni oraz jak wykorzystać tą wiedzę w pracy z klientem. Dawał z siebie wszystko, żeby zarazić młodzież pasją do fryzjerstwa. Uczniowie mieli okazję posłuchać jak wykonywane są peruki, jak o nie dbać i pielęgnować żeby posłużyły jak najdłużej. To bardzo cenne rady dla uczniów, którzy myślą o pracy w zawodzie fryzjera. Wiele osób zmaga się z chorobą nowotworową i nosi perukę a nie każdy fryzjer chce podjąć się tak ciężkiego zadania jakim jest strzyżenie peruki.

Spotkanie ze stylistą w Tomaszowskim Stowarzyszeniu Amazonek_4