W dniu 11.04.2018r. odbyły się Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji zorganizowane przez Powiat Opoczyński, Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Opocznie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy „Centrum Edukacji i Rozwoju” w Opocznie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Opocznie.

Wśród 49 wystawców: pracodawców, szkół ponadgimnazjalnych, policealnych, wyższych, a także innych instytucji, nie zabrakło również stoiska naszej szkoły, której ofertę edukacyjną dla gimnazjalistów prezentowa uczennica Aleksandra Wójciak oraz nauczyciele: Anna Porczyk i Wojciech Wojciechowski. Stoisko odwiedzała młodzież gimnazjalna, a ponadto rodzice i nauczyciele zajmujący się doradztwem zawodowym. Oferta Liceum Plastycznego była nowością na opoczyńskim rynku edukacyjnym.

Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji_3