Podsumowaliśmy rok szkolny - witajcie wakacje!_1

O godzinie 9.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/18, w której uczestniczyli zaproszeni goście: wicestarosta Dariusz Kowalczyk, młodszy brygadier Państwowej Straży Pożarnej Tomasz Stanisławski, Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz cała społeczność uczniowska. Pani dyrektor Magdalena Fałek podsumowała wyniki w nauce i wręczyła nagrody książkowe uczniom z najlepszymi wynikami, 100% frekwencją, dyplomy za udział w konkursach i projektach. Uroczystość uświetniły piosenki w wykonaniu uczennicy kl. III Fo Anny Bystrońskiej. Na zakończenie wszyscy zebrani obejrzeli prezentację pt. „To był udany rok”. Samorząd Szkolny życzył wszystkim bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji.