joomplu:21347

W dniu 10 października na terenie świetlicy w Cekanowie uczniowie klas pierwszych (1FoF, 1G i 1 LP), dzięki życzliwości Pani Magdaleny Tejchman (mamy uczennicy kl. 1 FoF - Izabeli Tejchman) oraz Pani Agaty Porczyk, mogli spotkać się na ognisku integrującym wszystkie klasy. Oprócz pieczenia kiełbasek nie zabrakło muzyki mechanicznej, wspólnego śpiewu przy akompaniamencie gitary, tańca popularnej „belgijki” a także ruchu na świeżym powietrzu. Uczniowie mogli zagrać w piłkę nożną, poodbijać piłkę siatkową oraz poćwiczyć na urządzeniach siłowni plenerowej znajdującej się na terenie świetlicy. Opiekunami wspólnego wyjścia byli wychowawcy klas pierwszych: Pani Anna Porczyk, oraz Panowie Marcin Przybyłkowicz i Paweł Godala. Wszyscy uczestnicy serdecznie dziękują Paniom za możliwość skorzystania z terenu przy świetlicy.

{joomplucat:1421 limit=6|columns=3|ordering=random}