Wystawa Liceum Plastycznego pt. „100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę”_1

W dniu 05.11.2018 r. w hall'u Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz odbył się wernisaż wystawy prac uczniów naszego Liceum Plastycznego pt. „100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę”.

Na wystawie prezentowane są prace o tematyce niepodległościowej z malarstwa i rysunku uczniów od klasy II po klasę IV. Obok obrazów malarskich i rysunku, uczniowie klas III i IV ze specjalizacji Projektowanie Graficzne zaprezentowali autorskie plakaty promujące 100-lecie niepodległości Polski.

Młodzi projektanci przedstawili swoje spojrzenie na ten tak trudny temat w sposób wybitnie profesjonalny. Prace zaadresowali do rówieśników, przedstawiając własne, zdecydowane decyzje projektowe, dystans i humor. Nadrzędnym celem przy wykonywaniu projektów było zainteresowanie przyjaciół, rówieśników i młodzieży tym wyjątkowym świętem Polski.

Wystawa czynna do 16.11.2018, hall Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz.

Serdecznie zapraszamy!

Prace z malarstwa i rysunku prowadzone były przez: Annę Marię Jurewicz i Annę Kunkę-Kawełczyk.

Plakaty ze specjalizacji Projektowanie Graficzne przygotowane pod kierunkiem: Krystyny Urbanowicz-Dudek.