joomplu:22241

Od lat 6 grudnia w naszej szkole odbywają się Mikołajki z Wyspiańskim dedykowane zarówno dla uczniów szkoły jak i uczniów trzecich klas gimnazjalnych, a w tym roku również dla ośmioklasistów. ZSP nr 6 otworzyło swoje drzwi już od godziny 9.30. Każdy mógł w szkole znaleźć coś interesującego. W pracowniach artystycznych i zawodowych odbywały się tematyczne warsztaty m.in. mikołajkowy szał „Elfie warkocze”, szkice z natury, warsztaty fotografii analogowej, animacje i druk 3D. O godz. 11.00 uczniowie szkoły oraz goście wzięli udział w energetycznej Zumbie, którą poprowadziła p. Monika Świnoga z ZumbaOla. Młodzież uzdolniona plastycznie projektowała i wykonywała kartki świąteczne. Każdy mógł zrobić sobie „Sweet focie” z Mikołajem na tle specjalnie przygotowanej na dzisiejszy dzień aranżacji świątecznej. Goście obejrzeli pracownie zawodowe i artystyczne oraz korzystali z konsultacji udzielanych przez nauczycieli. Mikołaj w asyście Śnieżynek częstował wszystkich cukierkami, a na korytarzach szkoły grała świąteczna muzyka. Ostatni z ok. 300 odwiedzających opuścili szkołę o 14.30.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne dni otwarte.

{joomplucat:1475 limit=6|columns=3|ordering=random}