Po raz kolejny uczniowie ZSP 6 wzięli udział w szkolnej akcji „Czytamy Przedszkolakom”. Tym razem w dniu 29.10.2018 gościliśmy w Przedszkolu nr 20 w ZS-P nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim. Celem wizyty było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz rozwijanie wyobraźni wśród najmłodszych. Pięciolatki (grupa III) z ciekawością wysłuchały opowieści o jesieni („Jak wygląda Pani Jesień?”, „Krótka historia jesiennego liścia”, „O pajączku”), czytanych przez uczennice klasy IV Liceum Plastycznego: Dominikę Górzyńską i Aleksandrę Jastrzębską. Przedszkolaki chętnie również odpowiadały na pytania związane z tą porą roku, wykazując się wiedzą i spostrzegawczością. Każdą opowieść poprzedzały zabawy ruchowe i zagadki tematyczne. Na zakończenie przemiłego spotkania dzieci otrzymały prezenty w postaci kolorowych obrazków ze zwierzątkami robiącymi jesienne zapasy. Upominki te zostały wykonane przez uczniów klasy IV technikum cyfrowych procesów graficznych pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów zawodowych pani Małgorzaty Piłat.   

Opiekę nad uczennicami sprawowały nauczycielki: Katarzyna Jaworska, Anna Porczyk.

joomplu:21645
{joomplucat:1432 limit=6|columns=3|ordering=random}