joomplu:22820

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w akcji charytatywnej Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, które dokonują diagnozy oraz udzielają pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. Od samego rana wolontariusze krążyli po mieście i zbierali pieniądze do puszek. Po południu, na specjalnie zaaranżowanym stanowisku, uczennice zaplatały warkoczyki i malowały dziecięce twarzyczki. W tegorocznym finale pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste” wzięły udział uczennice:

- Marta Biedrowska, Aleksandra Heleniak, Paulina Jędrzejczyk, Katarzyna Lesiak, Kinga Senyk, Justyna Sil, Katarzyna Woźniak, Angelika Ziółkowska (stylizacje fryzjerskie),

- Maria Gogól, Natalia Jurda, Wiktoria Papież, Liliana Sarnecka, Klaudia Sońta, Natalia Woźniak (malowanie twarzy),

- Aleksandra Bojanowska, Milena Bykowska, Małgorzata Choróbska, Joanna Dębiec, Magdalena Gierach, Julita Jończyk, Anna Kubryn, Zuzanna Pardej, Aleksandra Przybyłek, Weronika Śmiechowicz (zbiórka pieniędzy do puszek).

Opiekunkami młodzieży podczas tegorocznego finału były nauczycielki: Joanna Kobyłecka i Kinga Remisz-Szewczyk.

{joomplucat:1498 limit=6|columns=3|ordering=random}