22.03.19 r. w MCK Filia Tkacz odbył się koncert charytatywny dla Michała Pietrzyka, podczas którego wystąpili: Dominik Ciach – uczeń Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Osiedlu Niewiadów, uczestnik 2 edycji programu The Voice Kids, Michał Urbański – uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia im. prof. T. Wrońskiego w Tomaszowie Maz., sekcja gitara klasyczna, pod kierunkiem Mirosława Drożdżowskiego, laureat wielu nagród i wyróżnień, Aga Dębowska – uczestniczka 8 edycji „The Voice of Poland”, zespół Lunatycy z Piotrkowa Tryb. grający muzykę rockową. Podczas koncertu zebraliśmy 1 805zł, które przekażemy na pokrycie kosztów chemioterapii Michała. Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom za świetny koncert, panu Marcinowi Kabzińskiemu za opiekę prawną, dyrekcji i pracownikom MCK Filia Tkacz w Tomaszowie Maz. za pomoc w organizacji koncertu, telewizji Amazing TV Tomaszów Mazowiecki, portalowi NaszTomaszów.pl, wolontariuszom z klasy 3FoG i 2FoF oraz wszystkim ludziom obecnym na koncercie.