13.06. odbył się I Antoniański Bieg Rekreacyjny w Parku Solidarności, w którym wzięła udział reprezentacja naszej szkoły.

joomplu:22570

{joomplucat:1491 limit=6|columns=3|ordering=random}

5 drużyn wzięło udział w kolejnym turnieju organizowanym przez ZSP nr 6. Co roku turniej cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony gimnazjów. Imprezę otworzyła pani dyrektor Magdalena Fałek. W turnieju udział wzięło pięć drużyn: Komorów, Wiaderno, Inowłódz, Zawada i reprezentacja klas pierwszych naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Po emocjonujących spotkaniach zwycięzcą został zespół z Inowłodza.

{joomplucat:1384 limit=6|columns=3|ordering=random}

Za nami turniej o Mistrzostwo Powiatu Tomaszowskiego w piłce siatkowej plażowej. Reprezentantki naszej szkoły Siąkowska Malwina i Przybyłek Anna uplasowały się w tych zawodach na drugim miejscu. Wynik ten dał dziewczynom przepustkę do półfinału mistrzostw województwa. Turniej ten odbędzie się 8 czerwca. Uczennice do zawodów przygotował Paweł Godala.

joomplu:20376
{joomplucat:1357 limit=6|columns=3|ordering=random}

Dnia 23 kwietnia br. w hali sportowej ZSP nr 3 odbył się etap powiatowy „Konkursu dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi pod Patronatem Wojewody Łódzkiego”. Patronat nad turniejem objął Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman oraz Starosta Tomaszowski Pan Mirosław Kukliński. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z powiatu tomaszowskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Zawiślak, Emilia Zawada, Kacper Ciesielski, Krystian Wójciak oraz w rezerwie Wiktoria Iskierka i Piotr Wójciak. Uczniowie, przygotowani przez pana M. Przybyłkowicza, okazali się bezkonkurencyjni. W teście sprawnościowym polegającym na poprawnym pokonaniu toru przeszkód, który przypominał tor sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w Policji oraz w teście z wiedzy ogólnej nasz zespół zdobył najwyższą liczbę punktów. Tym samym reprezentacja Wyspiańskiego zajęła zaszczytne pierwsze miejsce w powiecie i awansowała do etapu wojewódzkiego.

joomplu:23505joomplu:23506joomplu:23507

W dniu 01.03.18r. odbyły się zawody w pływaniu na szczeblu powiatowym. Sztafeta w składzie: