12 grudnia 2018 roku odbyła się II edycja konkursu fryzjerskiego „Bitwa o włos” którego tematem przewodnim było „Hiszpańskie wesele”. I miejsce w konkursie zajęła Aleksandra Czajka, obecnie uczennica IV klasy technikum usług fryzjerskich w ZSP nr 6. Jedną z wielu nagród, które ufundowano dla zwycięzcy konkursu był staż w Akademii Fryzjerskiej „Studio Fryzjerskie i Kosmetyczne "Wiktoria" Błażej Adamus & Barber Shop'' w Częstochowie. Ola odbyła straż w czasie wakacji i podzieliła się wrażeniami:

„Zdobyłam wiele nagród, które umożliwiły mi rozwój w zawodzie technika usług fryzjerskich. Szczególnie ważna była dla mnie możliwość odbycia stażu zawodowego w salonie fryzjerskim Mistrza Świata we fryzjerstwie Pana Błażeja Adamusa. Przez okres zaledwie kilku tygodni, które spędziłam w Akademii Fryzjerskiej „Studio Fryzjerskie i Kosmetyczne "Wiktoria" Błażej Adamus & Barber Shop '' w Częstochowie, nauczyłam się bardzo wielu rzeczy - praktycznych jak i teoretycznych. Miałam możliwość pracować z bardzo zgraną i utalentowaną ekipą. Obecność tam sprawiła, że stałam się bardziej otwarta, kreatywna i odważna, co w tym zawodzie jest wielkim plusem. Przed wyjazdem nie miałam styczności z barberingiem, jednak gdy poznałam tę dziedzinę bardzo mnie zainteresowała. Mogę powiedzieć, że wyszłam stamtąd z nowymi umiejętnościami, wrażeniami, wiedzą i doświadczeniem. Chciałabym podziękować nauczycielom, a w szczególności Pani Justynie Piątek za zorganizowanie konkursu i zaproszenie Pana Błażeja Adamusa, który był przewodniczącym Jury. Bardzo jestem wdzięczna również mojej modelce Kindze Matczak, która swoją osobą bardzo mi pomogła w wygranej. Wiadomo, że udział w konkursie wymagał ode mnie poświęcenia dużej ilości czasu na ćwiczenia i przygotowanie się. Lecz mimo to nie żałuję. Jako uczennica już najstarszej klasy, młodszym klasom powiem, że „nie trzeba się bać, tylko próbować'', ponieważ jest to świetna sprawa i ogromna szansa na przyszłość”. Aleksandra Czajka IV TF.

Życzymy Wam wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji

21 czerwca 2019r. (piątek), ze względu na zmianę daty zakończenia roku szkolnego szkoła jest zamknięta.

REKRUTACJA 2019/2020

Link do logowania:

19 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Stanisława Wyspiańskiego odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Pani dyrektor Magdalena Fałek powitała zebranych nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców, uczniów oraz wyjątkowych gości, którzy swoją  obecnością uświetnili tę uroczystość: panią Elżbietę Łojszczyk - Członka Zarządu Powiatu Tomaszowskiego oraz panią Wacławę Bąk - Przewodniczącą Rady Powiatu. Pani dyrektor przypomniała najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego, zrealizowane inwestycje oraz zwróciła uwagę na udział uczniów w realizowanych w szkole projektach unijnych, zwłaszcza w projekcie „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych” oraz „Z ZSP nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim na europejski rynek pracy”.

Następnie odbyło się wręczenie nagród dla „złotej szóstki” - czyli sześciorga uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, uczniów, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem oraz tych, którzy osiągniętymi wynikami i działaniami na rzecz szkoły wyróżnili się w sposób szczególny. Pani dyrektor podziękowała nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za pracę oraz złożyła wszystkim życzenia udanych i bezpiecznych wakacji. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego również podziękowali dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za przekazaną wiedzę, pomoc i życzliwość.

Zanim uczniowie spotkali się z wychowawcami i otrzymali świadectwa, wszyscy zebrani na uroczystości obejrzeli prezentację, która przypominała najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego oraz wysłuchali piosenek w wykonaniu uczennicy Aleksandry Żegnałek. Uroczystość przygotowały panie Barbara Miszczuk, Agnieszka Suska, o oprawę muzyczną i dźwiękową zatroszczył się pan Adam Tataradziński  natomiast oprawę multimedialną przygotował pan Sebastian Fajfer.

Zapraszamy na uroczyste zakończenie

roku szkolnego 2018/2019