W dniu 06.06.2019 r. klasa 2LP wzięła udział w warsztatach przeprowadzonych w Galerii Wnętrz przy ul. Hallera 2 w Tomaszowie Mazowieckim. Uczniowie specjalizacji Aranżacja wnętrz dowiedzieli się szczegółowych informacji od specjalistów z branży wnętrzarskiej. Zaprezentowane zostały materiały wyposażenia wnętrz (płytki ceramiczne, oświetlenie, armatura), oraz metody pracy z klientami. Uczniowie mogli obejrzeć boksy zaprojektowane przez architektów, współpracujących z salonem. Bardzo ciekawym aspektem było spotkanie z panią architekt Edytą Mirzejewską, która wyczerpująco opowiedziała o etapach powstawania projektu wnętrza; wyjaśniała na przykładach problematykę pracy projektantów; odpowiedziała również na pytania uczniów. Organizatorem ze strony szkoły była pani Kinga Remisz-Szewczyk, a  lekcja odbyła się dzięki uprzejmości właściciela Galerii Wnętrz, pana Pawła Surosza.