PCK/HDK i TPD

Paczki świąteczne

Do uczniów szkoły trafiły paczki ze słodkościami ufundowane przez Szkolne Koła PCK i TPD. Życzymy smacznego 😋

Akcja Ambulans – listopad 2023

Grupa młodzieży z naszej szkoły oddała krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Oddział terenowy w Tomaszowie Mazowieckim.

Kampania Walki z Głodem – październik 2023

Kolejna edycja Kampanii Walki z Głodem za nami. Tegoroczną akcję koordynowali uczniowie z klasy 2Fo pod kierunkiem wychowawcy p. Kingi Remisz-Szewczyk i opiekunek Szkolnego Koła Wolontariatu p. Joanny Kobyłeckiej i p. Anny Porczyk. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę by akcja się udała. Dochód z kampanii jest przeznaczony na potrzeby Szkolnego Koła PCK. Zdjęcia: Zuzanna Ćwikła.

Akcja Ambulans – 12.04.2023

Kwietniowa akcja Ambulans za nami. Dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydowały się na oddanie krwi dla potrzebujących 🙂 Zebraliśmy 13,05 l krwi. Zdjęcia: Weronika Łysakowska.

Paczki świąteczne od PCK i TPD

Ze środków Szkolnych Kół PCK i TPD ufundowano paczki świąteczne ze słodyczami dla uczniów szkoły. Życzymy smacznego i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia ?

Kampania Walki z Głodem – listopad 2022

W dniu dzisiejszym odbył się kiermasz jedzenia w ramach akcji Kampania Walki z Głodem, której organizatorami były Szkolne Koła PCK i Wolontariatu. Celem akcji było pozyskanie środków finansowych na potrzeby uczniów naszej szkoły. W menu znalazły się domowe wypieki oraz potrawy na słono. Akcję prowadzili uczniowie z klasy 2F i 1Fo oraz nauczyciele: Joanna Kobyłecka, Kinga Remisz-Szewczyk, Anna Porczyk i Karolina Zbrożek. Fotorelacja: Zuzanna Urbaszek i Wiktoria Lejman.

Akcja Ambulans – listopad 2022

Prelekcja z krwiodawstwa

Uczniowie szkoły wysłuchali wykładu na temat honorowego dawstwa krwi – zasad oddawania krwi, przeciwskazań zdrowotnych, historii krwiodawstwa. Spotkania koordynowała pani Kinga Remisz-Szewczyk.

Kampania Walki z Głodem – marzec 2022

Paczki świąteczne – 2021

Paczki od kół PCK i TPD – 2020

Kampania Walki z Głodem – 2019

W dniu dzisiejszym w szkole odbyła się kolejna edycja akcji „Kampania Walki z Głodem”. Uczennice z klas 3FoF i 1FoF sprzedawały kanapki, tosty, naleśniki, gofry, ciasta, zupę i leczo warzywne. Akcję zorganizowano by pozyskać pieniądze na pomoc dla uczniów naszej szkoły, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Oprawa fotograficzna: Damian Kaczor, klasa 3FoF.

Paczki na Boże Narodzenie

Uczniowie naszej szkoły otrzymali paczki ze słodkościami ufundowane przez Szkolne Koła PCK i TPD. Życzymy smacznego i Wesołych Świąt 🙂