Sport

42. Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w biegu im. Bronisława Malinowskiego, który odbył się w niedzielę 10 września br.

Piłka plażowa – 1/2 wojewódzkich

12 czerwca na boiskach SP10 został rozegrany półfinał mistrzostw województwa łódzkiego w piłce siatkowej plażowej chłopców. Uczniowie naszej szkoły nie mieli sobie równych wygrywając wszystkie mecze. Zwycięski zespół tworzyli Adrian Lewandowski, Kacper Jabrzyk, Julian Dziedzic i Filip Papierzewski. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Marcin Przybyłkowicz.

III Olimpiada Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w Spale

Dnia 6 czerwca 2023r. odbyła się III Olimpiada Powiatu Tomaszowskiego dzieci i młodzieży szkolnej w lekkiej atletyce – Spała 2023r. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 reprezentowali:

Badełek Kinga – bieg 60m, sztafeta 4x200m

Cieślak Julia – bieg 60m, sztafeta 4x200m

Socha Aleksandra – bieg 200m

Gawłowska Anna – bieg 200m, sztafeta 4x200m

Fura Wiktoria – bieg 400m

Chojnacka Oliwia – skok w dal, sztafeta 4x200m

Góźdź Sylwia – pchnięcie kulą

Wójciak Wiktoria – pchnięcie kulą

Leśniewski Marcin – bieg 60m

Nowak Filip – bieg 60m, sztafeta 4x200m

Grałek Piotr – bieg 200m, skok w dal

Wójciak Wiktor – bieg 200m, sztafeta 4x200m

Molsa Filip – bieg 400m

Wójcik Jakub – bieg 400m

Mikula Dawid – bieg 1500m

Stańczyk Jakub – skok w dal, sztafeta 4x200m

Porczyk Aleksander – pchnięcie kulą

Kubiak Oskar – sztafeta 4x200m.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zdjęcia: Oliwia Raczkowska, Natalia Ostrowska – klasa 2Fo.

Antoniański Turniej Piłki Nożnej

ZSP nr 6 reprezentowali uczniowie: Kubiak Oskar, Smejda Kamil, Kraś Mateusz, Grałek Piotr, Jabrzyk Kacper, Wójcik Jakub, Dziedzic Julian.

Chłopcy Mistrzami Powiatu w Piłce Siatkowej Plażowej

Chłopcy z ZSP nr 6 Mistrzami Powiatu Tomaszowskiego w Piłce Siatkowej Plażowej. Mistrzowski zespół tworzyli Adrian Lewandowski, Kacper Jabrzyk i Filip Papierzewski. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Marcin Przybyłkowicz.👍💪😀🔥😀💪👍

Zawody w piłce siatkowej plażowej dziewcząt i chłopców

31 maja w ramach Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego odbyły się zawody z piłki plażowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Niemiec, Maja Józwik i Kinga Koścista. Drużynę męską tworzyli: Adrian Lewandowski, Filip Papierzewski i Kacper Jabrzyk. Zdjęcia: Oliwia Raczkowska i Julia Kręzel. 

Sztafeta dziewcząt 4x100m

Sztafeta dziewcząt 4x100m z brązowym medalem na festiwalu sztafet, który odbył się 27 kwietnia 2023 r. na bieżni przy SP nr 1. Sztafetę tworzyły Cieślak Julia, Wieczorek Julia, Wolak Aleksandra, Badełek Kinga i rezerwowa Lipińska Kinga. Gratulujemy 👏👏👏

Sukces Adriana Lewandowskiego

W dniu dzisiejszym uczeń naszej szkoły Adrian Lewandowski oraz jego koledzy z drużyny siatkarskiej KS Lechia Tomaszów Mazowiecki odebrali nagrody, z rąk Starosty Tomaszowskiego pana Mariusza Węgrzynowskiego, za zdobycie I miejsca w turnieju Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Siatkowej w sezonie 2022/2023. Gratulujemy!

Licealiada. Piłka Nożna Dziewcząt

Dziewczyny w swojej grupie uległy ZSP nr1 0:1, pokonały IILO 2:0 i na zakończenie przegrały z ZSP nr 2 0:2. Ostatecznie dziewczyny zostały sklasyfikowane na 5 miejscu. Skład drużyny: Dejda Natalia, Gramiak Amelia, Kącka Julia, Sobieszek Katarzyna, Tuz Kamila, Gemzała Zuzanna, Wolak Aleksandra, Bojanowska Wiktoria, Ogórek Marta, Łysakowska Weronika, Socha Paulina, Cieślak Julia.

Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Za nami kolejny Turniej Piłki Nożnej Chłopców. W rywalizacji wzięło udział 8 drużyn. Zwycięzcą turnieju została klasa 4GN, podium uzupełniła klasa IIG i I IIIG. Nas sprawnym przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego.

Drużynowe Biegi Przełajowe

Pierwszy Dzień Wiosny na kręgielni

Uczniowie z klas 1G i 1LPb spędzili Pierwszy Dzień Wiosny w aktywny sposób na kręgielni.

Konkurs „O puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi”

Dnia 28.03.2023r. w ZSP nr 8, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie dla szkół średnich „O puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi”.  Zawodnicy musieli pokonać sprawnościowy tor przeszkód oraz test wiedzy ogólnej.  Spośród pięciu szkół biorących udział w konkursie, drużyna ZSP nr 6 w składzie: Sobieszek Katarzyna, Cieślak Julia, Tyrański Wiktor, Kubiak Oskar, Jabłońska Roksana, zajęła 3 miejsce. Gratulacje dla zawodników za rewelacyjną pracę zespołową.

Międzyszkolne Zawody w Piłkę Siatkową Dziewcząt

W naszej szkole odbyły się rozgrywki w ramach Międzyszkolnych Zawodów w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W zawodach brały udział reprezentacje szkół: 1LO, 2LO, ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZSP nr 6 i ZSP nr 8.

Turniej Szkolny w Piłkę Siatkową dziewcząt

W dniach 8 i 10.02.2023 r. odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do udziału w turnieju zgłosiło się 14 zespołów dziewcząt. W pierwszym dniu rozgrywek wyłonione zostało 8 najlepszych drużyn, które przeszły do kolejnego etapu. Drużyny reprezentowały wysoki, wyrównany poziom a mecze trzymały w napięciu do samego końca wyłaniając zwycięzców.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce 4FoN, II miejsce 3FoF, III miejsce 4GN, IV miejsce 2LSP, V miejsce 4FoF/4LP, VI miejsce 2Fo, VII miejsce 1Fo, VIII miejsce 2F.

Turniej Szkolny w Piłkę Siatkową chłopców

7 lutego odbył się Turniej Szkolny w Piłkę Siatkową chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów. Celem Turnieju była integracja poprzez sport, oraz kształtowanie prozdrowotnej postawy „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Końcowa klasyfikacja drużyn w turnieju chłopców.
I miejsce 2G
II miejsce 4G
III miejsce 3G 
IV miejsce 4GN
V miejsce 3FoF
VI miejsce 1G
VII miejsce 1F
VIII miejsce 4FoN

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

W dniach 16,17.11.2022 r. w sali gimnastycznej odbyły się indywidualne mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w kategorii dziewcząt oraz chłopców. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Julia Cieślak, drugie miejsce – Aleksandra Zielińska, a miejsce trzecie – Katarzyna Sobieszek. W kategorii chłopców zwycięzcą został Adrian Lewandowski, drugie miejsce zajął Mateusz Kraś, a trzecie miejsce – Mateusz Banaszkiewicz. Zwycięzcy będą reprezentowali szkołę na mistrzostwach powiatu tomaszowskiego w drużynowym tenisie stołowym.

Bieg Niepodległości 2022

Zdjęcia: Paweł Adamiec.

Mistrzostwa Młodzieży w Piłkę Ręczną Dziewcząt

W piątek 4 listopada w ZSP nr 2, odbyły się Mistrzostwa Młodzieży w Piłkę Ręczną Dziewcząt. Do ostatniego gwizdka uczennice Naszej szkoły walczyły o wyjście z grupy, niestety drużyny z ZSP Nr 8 i I LO okazały się lepsze. Skład drużyny: Cieślak Julia, Domańska Martyna, Galewska Aleksandra, Gemzała Zuzanna, Gramiak Amelia, Kapuścińska Julia, Kącka Julia, Sobieszek Katarzyna, Stachecka Amelia, Tuz Kamila, Urbaszek Zuzanna, Zawada Alicja, Sobczak Weronika.

Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży w Pływaniu

W dniu 28.10.2022r., odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Cieślak Julia, Dziubałtowska Agata, Lipińska Kinga, Ogórek Marta, Pawliszyn Zuzanna, Piwowarska Małgorzata, Urbaszek Zuzanna, Zalewska Karolina, Muszyńska Aleksandra, Ćwika Zuzanna, Adamiec Paweł, Adamiec Krzysztof, Tyrański Wiktor, Dudkiewicz Adam, Papierzewski Filip, Trachta Jakub, Siwek Mateusz, Głąb Miłosz. W kategorii indywidualnej w stylu grzbietowym I miejsce i złoty medal otrzymał Adam Dudkiewicz, w stylu klasycznym uczennica Cieślak Julia wywalczyła brązowy medal, w stylu motylkowym uczennica Lipińska Kinga również zdobyła 3 miejsce i brązowy medal. Gratulujemy!

Sztafeta męska

Sztafetowe Biegi Przełajowe – drużyna męska.

Szkolna LA w Spale

Drużyny dziewcząt i chłopców ZSP nr 6 wzięły udział w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w Spale.