Sport

Pierwszy Dzień Wiosny na kręgielni

Uczniowie z klas 1G i 1LPb spędzili Pierwszy Dzień Wiosny w aktywny sposób na kręgielni.

Konkurs „O puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi”

Dnia 28.03.2023r. w ZSP nr 8, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie dla szkół średnich „O puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi”.  Zawodnicy musieli pokonać sprawnościowy tor przeszkód oraz test wiedzy ogólnej.  Spośród pięciu szkół biorących udział w konkursie, drużyna ZSP nr 6 w składzie: Sobieszek Katarzyna, Cieślak Julia, Tyrański Wiktor, Kubiak Oskar, Jabłońska Roksana, zajęła 3 miejsce. Gratulacje dla zawodników za rewelacyjną pracę zespołową.

Międzyszkolne Zawody w Piłkę Siatkową Dziewcząt

W naszej szkole odbyły się rozgrywki w ramach Międzyszkolnych Zawodów w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W zawodach brały udział reprezentacje szkół: 1LO, 2LO, ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZSP nr 6 i ZSP nr 8.

Turniej Szkolny w Piłkę Siatkową dziewcząt

W dniach 8 i 10.02.2023 r. odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do udziału w turnieju zgłosiło się 14 zespołów dziewcząt. W pierwszym dniu rozgrywek wyłonione zostało 8 najlepszych drużyn, które przeszły do kolejnego etapu. Drużyny reprezentowały wysoki, wyrównany poziom a mecze trzymały w napięciu do samego końca wyłaniając zwycięzców.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce 4FoN, II miejsce 3FoF, III miejsce 4GN, IV miejsce 2LSP, V miejsce 4FoF/4LP, VI miejsce 2Fo, VII miejsce 1Fo, VIII miejsce 2F.

Turniej Szkolny w Piłkę Siatkową chłopców

7 lutego odbył się Turniej Szkolny w Piłkę Siatkową chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów. Celem Turnieju była integracja poprzez sport, oraz kształtowanie prozdrowotnej postawy „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Końcowa klasyfikacja drużyn w turnieju chłopców.
I miejsce 2G
II miejsce 4G
III miejsce 3G 
IV miejsce 4GN
V miejsce 3FoF
VI miejsce 1G
VII miejsce 1F
VIII miejsce 4FoN

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

W dniach 16,17.11.2022 r. w sali gimnastycznej odbyły się indywidualne mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w kategorii dziewcząt oraz chłopców. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Julia Cieślak, drugie miejsce – Aleksandra Zielińska, a miejsce trzecie – Katarzyna Sobieszek. W kategorii chłopców zwycięzcą został Adrian Lewandowski, drugie miejsce zajął Mateusz Kraś, a trzecie miejsce – Mateusz Banaszkiewicz. Zwycięzcy będą reprezentowali szkołę na mistrzostwach powiatu tomaszowskiego w drużynowym tenisie stołowym.

Bieg Niepodległości 2022

Zdjęcia: Paweł Adamiec.

Mistrzostwa Młodzieży w Piłkę Ręczną Dziewcząt

W piątek 4 listopada w ZSP nr 2, odbyły się Mistrzostwa Młodzieży w Piłkę Ręczną Dziewcząt. Do ostatniego gwizdka uczennice Naszej szkoły walczyły o wyjście z grupy, niestety drużyny z ZSP Nr 8 i I LO okazały się lepsze. Skład drużyny: Cieślak Julia, Domańska Martyna, Galewska Aleksandra, Gemzała Zuzanna, Gramiak Amelia, Kapuścińska Julia, Kącka Julia, Sobieszek Katarzyna, Stachecka Amelia, Tuz Kamila, Urbaszek Zuzanna, Zawada Alicja, Sobczak Weronika.

Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży w Pływaniu

W dniu 28.10.2022r., odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Cieślak Julia, Dziubałtowska Agata, Lipińska Kinga, Ogórek Marta, Pawliszyn Zuzanna, Piwowarska Małgorzata, Urbaszek Zuzanna, Zalewska Karolina, Muszyńska Aleksandra, Ćwika Zuzanna, Adamiec Paweł, Adamiec Krzysztof, Tyrański Wiktor, Dudkiewicz Adam, Papierzewski Filip, Trachta Jakub, Siwek Mateusz, Głąb Miłosz. W kategorii indywidualnej w stylu grzbietowym I miejsce i złoty medal otrzymał Adam Dudkiewicz, w stylu klasycznym uczennica Cieślak Julia wywalczyła brązowy medal, w stylu motylkowym uczennica Lipińska Kinga również zdobyła 3 miejsce i brązowy medal. Gratulujemy!

Sztafeta męska

Sztafetowe Biegi Przełajowe – drużyna męska.

Szkolna LA w Spale

Drużyny dziewcząt i chłopców ZSP nr 6 wzięły udział w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w Spale.