Pracownicy szkoły

RADA PEDAGOGICZNA
  1. Anita Kurpińska  DYREKTOR SZKOŁY– język polski
  2. Bożena Adamiec  WICEDYREKTOR SZKOŁY– matematyka
  3. Justyna Jura  KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów, informatyka, matematyka 
  4. Joanna Kobyłecka  PEDAGOG SZKOLNY – biologia 
  5. Małgorzata Politańska –  zajęcia rewalidacyjne
  6. Izabela Zalewska –  PSYCHOLOG SZKOLNY
  7. Alicja Antosik – specjalizacja artystyczna: projektowanie przestrzeni
  8. Dariusz Bauer – przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, informatyka
  9. Dominika Bąk – język angielski
  10. Włodzimierz Białkowski – pracownia fryzjerska
  11. Martyna Cała – język angielski
  12. Paweł Chojnacki – religia
  13. Anna Czyż – religia
  14. Konrad Dąbrowski – wychowanie fizyczne
  15. Zbigniew Dudek – rzeźba
  16. Sebastian Fajfer – matematyka
  17. Paulina Feldt-Murgrabia – zajęcia kosmetyczne
  18. Paweł Godala – wychowanie fizyczne
  19. Joanna Goździk – przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
  20. Zbigniew Janich – przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik fotografii i multimediów
  21. Tamara Jaworowska – fizyka
  22. Katarzyna Jaworska – język polski
  23. Małgorzata Jończyk – język angielski
  24. Anna Maria Jurewicz – rysunek i malarstwo
  25. Justyna Klauz – specjalizacja artystyczna: projektowanie przestrzeni
  26. Magdalena Kołodziejczyk – biologia
  27. Dariusz Kubryn – przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
  28. Anna Kunka-Kawełczyk – rysunek i malarstwo
  29. Jakub Maciejek – przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik fotografii i multimediów, informatyka
  30. Agnieszka Makowska – język angielski
  31. Barbara Mirewicz – Czumaczenko – rzeźba, podstawy projektowania
  32. Barbara Miszczuk – język niemiecki
  33. Kamila Mosiężnik – informatyka, przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
  34. Joanna Mulawa – historia sztuki
  35. Krystyna Nakiela – biznes i zarządzanie, podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe
  36. Agnieszka Pełka – język niemiecki
  37. Justyna Piątek – przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
  38. Małgorzata Piłat – przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik fotografii i multimediów, informatyka
  39. Wiktor Polak – podstawy fotografii i filmu, projektowanie multimedialne, podstawy projektowania, specjalizacja artystyczna: projektowanie graficzne
  40. Anna Porczyk – bibliotekarz, geografia
  41. Marcin Przybyłkowicz – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  42. Kinga Remisz-Szewczyk – chemia, przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich 
  43. Martyna Rękorajska – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość
  44. Zuzanna Rypina – muzyka
  45. Monika Sarwińska – przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, informatyka
  46. Ewelina Sidwa – język angielski
  47. Janusza Styś-Kirker – wychowanie fizyczne
  48. Agnieszka Suska – język polski
  49. Jarosław Szewczyk – rysunek i malarstwo, plastyka
  50. Adam Tataradziński – religia, historia
  51. Krystyna Urbanowicz-Dudek – specjalizacja artystyczna: projektowanie graficzne, projektowanie multimedialne
  52. Wojciech Wojciechowski – język angielski
  53. Małgorzata Wojtkiewicz – przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
  54. Kinga Zagajewska – specjalizacja artystyczna: aranżacja wnętrz
  55. Marta Zawieja – specjalizacja artystyczna: projektowanie graficzne
ADMINISTRACJA:

Paweł Piasny – Kierownik Gospodarczy

Aneta Zielińska – Samodzielny Referent

Małgorzata Rybak – Sekretarz Szkoły

Kinga Werner – Główny Księgowy

OBSŁUGA:

Bogusława Kondejewska

Magdalena Krześlak

Mariusz Kłoś

Małgorzata Stańdo

Władysław Trukan

Zespół Szkół Ponadpodstawowych ZSP6

Skip to content