25.04. uczniowie z klasy 3GN wzięli udział w Dniach Nauki i Pracy zorganizowanych przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego.

W dniu 12.04.2022 r. uczniowie kl. III FoF wzięli udział w Akademickich Targach Uczelni Wyższych, które odbyły się w I LO. Szkoły wyższe miały możliwość przedstawienia swojej bogatej oferty edukacyjnej, uczniowie uzyskali informacje o poszczególnych kierunkach i możliwościach, jakie daje wyższe wykształcenie.

Opiekun: Monika Sarwińska

30 marca uczniowie z klas 4G i 4FoF wzięli udział w Dniu Otwartym w filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Maz. W programie znalazły się wykłady, konkursy, pokazy. Uczniowie mieli okazję by poznać ofertę kształcenia, porozmawiać z wykładowcami i studentami oraz zwiedzić uczelnię. Więcej informacji o rekrutacji i ofercie edukacyjnej uczelni: www.rekrutacja.uni.lodz.pl

Dołącz do: Dni Kierunków Technicznych od 27/09/2021

Dni Kierunków IT od 04/10/2021

Dni Kierunków Rolniczych, przyrodniczych i ścisłych od 11/10/2021

Dni Kierunków Ekonomicznych i Biznesowych od 18/10/2021- Dni Kierunków Administracyjno-Prawnych od 18/10/2021

Dni Kierunków Pedagogicznych od 25/10/2021

Dni Kierunków Społecznych od 25/10/2021

Dni Kierunków Medycznych i Nauk o zdrowiu od 15/11/2021

Dni Kierunków Turystyczno-Sportowych od 15/11/2021

Dni Kierunków Humanistycznych i Filologicznych od 22/11/2021

Dni Kierunków Dziennikarskich i Medialnych 22/11/2021 [partner: Webup!]

Dni Kierunków Artystycznych od 29/11/2021

Redakcja serwisu www.otouczelnie.pl przygotowała NOWY bezpłatny niezbędnik online dla maturzystów o studiach, kierunkach studiów oraz maturze 2022.
Informacje zawierają wszystkie kierunki studiów, 392 uczelnie wyższe w Polsce oraz zasady rekrutacji na studia.
LINKI do artykułów:

Uczniowie 3 i 4 klasy Liceum Plastycznego wzięli udział w spotkaniu z pracownikami ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, podczas którego poznali ofertę edukacyjną uczelni i otrzymali materiały promocyjne. Przedstawiono zasady i harmonogram rekrutacji na poszczególne kierunki łódzkiej ASP np. edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych, architekturę wnętrz, grafikę, malarstwo, rzeźbę, tkaninę i ubiór, wzornictwo, fotografię i multimedia.

Foto: Kacper Groń, kl. 1FoF

11 marca uczniowie z klasy 4FG i 4LP uczestniczyli w warsztatach „Targi – dobry start!” zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Maz. Spotkanie przeprowadzono by przygotować młodzież do świadomego udziału z III Tomaszowskich Targach Pracy i Edukacji.

Spotkanie z doradcą zawodowym z Powiatowego Urzędu Pracy 1_2

Dzisiaj uczniowie klas IV naszej szkoły uczestniczyli w Targach Edukacyjnych w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Dąbrowskiego. Były one skierowane do młodzieży, która stoi przed wyborem szkoły wyższej.

Opiekunami uczniów byli: Pani Martyna Rękorajska, Pani Joanna Mulawa oraz Pan Adam Tataradziński.

Targi Edukacyjne w I LO_2

Uczniowie z czwartych klas technikum wzięli udział w łódzkim Salonie Maturzystów, który cyklicznie jest organizowany w celu zapoznania maturzystów z ofertą edukacyjną krajowych uczelni publicznych i niepublicznych. W tym roku młodzież poznała oferty uczelni z Łodzi, Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia.

Salon Maturzystów 2018_1

11.04.2018r. uczniowie klas IVLP i IVFG wzięli udział w targach edukacyjnych zorganizowanych dla maturzystów w I LO. Swoją ofertę edukacyjną prezentowały uczelnie wyższe oraz szkoły policealne z Łodzi, Warszawy i Poznania.

Zdjęcia: Tomaszowski Informator Tygodniowy

I Akademickie Targi Edukacyjne _13