1. Kamila Mosiężnik - DYREKTOR SZKOŁY; informatyka, teoretyczne i praktyczne przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich 
  2. Kinga Remisz-Szewczyk - WICEDYREKTOR SZKOŁY; chemia, teoretyczne przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich 
  3. Justyna Jura - KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO; teoretyczne przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów, informatyka, matematyka 
  4. Joanna Kobyłecka - PEDAGOG SZKOLNY; biologia 
  5. Bożena Adamiec - matematyka
  6. Alicja Antosik - specjalizacja artystyczna: aranżacja wnętrz 
  7. Dariusz Bauer - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej
  8. Włodzimierz Białkowski – praktyczne przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
  9. Martyna Cała - język angielski
  10. Paweł Chojnacki - religia
  11. Agnieszka Ciupa - praktyczne przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
  12. Magdalena Czarnecka - wychowanie fizyczne
  13. Marcelina Domalewska - historia sztuki
  14. Zbigniew Dudek -  rzeźba
  15. Sebastian Fajfer - matematyka
  16. Paweł Godala - wychowanie fizyczne
  17. Joanna Goździk - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
  18. Weronika Gwiazdowska - zajęcia kosmetyczne
  19. Zbigniew Janich - teoretyczne przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
  20. Katarzyna Jaworska - język polski
  21. Anna Maria Jurewicz - rysunek i malarstwo
  22. Magdalena Kołodziejczyk - biologia
  23. Ewa Kruk - historia sztuki
  24. Dariusz Kubryn - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
  25. Monika Kut - język polski
  26. Jakub Maciejek - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, informatyka
  27. Barbara Mirewicz – Czumaczenko - rzeźba
  28. Barbara Miszczuk - język niemiecki
  29. Krystyna Nakiela – podstawy przedsiębiorczości
  30. Agnieszka Pełka - język niemiecki
  31. Justyna Piątek - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
  32. Małgorzata Piłat - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik fotografii i multimediów
  33. Wiktor Polak - podstawy fotografii i filmu, projektowanie multimedialne, podstawy projektowania
  34. Anna Porczyk - bibliotekarz, geografia
  35. Michał Poręba - język angielski
  36. Marcin Przybyłkowicz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  37. Martyna Rękorajska - historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  38. Zuzanna Rypina - muzyka
  39. Monika Sarwińska - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, informatyka
  40. Ewelina Sidwa - język angielski
  41. Agnieszka Suska - język polski, wiedza o kulturze
  42. Jarosław Szewczyk – rysunek i malarstwo, plastyka
  43. Adam Tataradziński - religia, historia
  44. Magdalena Tkaczyk - fizyka
  45. Krystyna Urbanowicz – Dudek - specjalizacja artystyczna: projektowanie graficzne; projektowanie multimedialne
  46. Piotr Wachowski -  rysunek i malarstwo
  47. Wojciech Wojciechowski - język angielski
  48. Małgorzata Wojtkiewicz - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów

ADMINISTRACJA:

Paweł Piasny - Kierownik Gospodarczy

Aneta Zielińska - Samodzielny Referent

Małgorzata Rybak - Sekretarz Szkoły

Kinga Werner - Główny Księgowy

OBSŁUGA:

Bogusława Kondejewska

Magdalena Krześlak

Mariusz Kłoś

Małgorzata Stańdo

Władysław Trukan

1LSP

Liceum Sztuk Plastycznych

Ewelina Sidwa

2LSP

Liceum Sztuk Plastycznych

Barbara Miszczuk

3LSP

Liceum Sztuk Plastycznych

Monika Kut

3LP

Liceum Plastyczne

Agnieszka Suska

4LP

Liceum Plastyczne

Anna Porczyk

1F

Technik usług fryzjerskich

Joanna Kobyłecka

1Fo

Technik fotografii i multimediów

Bożena Adamiec

1G

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Jakub Maciejek

2FoF

Technik fotografii i multimediów/Technik usług fryzjerskich

Justyna Piątek

2G

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Martyna Rękorajska

3FoF

Technik fotografii i multimediów/Technik usług fryzjerskich

Agnieszka Pełka

3G

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Małgorzata Piłat

3FN

Technik usług fryzjerskich

Martyna Cała

3FoN

Technik fotografii i multimediów

Sebastian Fajfer

3GN

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Wojciech Wojciechowski

4FoF

Technik fotografii i multimediów/Technik usług fryzjerskich

Marcin Przybyłkowicz

4G

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Paweł Godala