1. Magdalena Fałek - DYREKTOR SZKOŁY; podstawy przedsiębiorczości
  2. Kamila Mosiężnik - WICEDYREKTOR SZKOŁY; informatyka, teoretyczne i praktyczne przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
  3. Kinga Remisz – Szewczyk - KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO; chemia, teoretyczne i praktyczne przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
  4. Joanna Kobyłecka - PEDAGOG SZKOLNY; biologia
  5. Bożena Adamiec - matematyka
  6. Karolina Ageena - specjalizacja artystyczna: aranżacja wnętrz
  7. Dariusz Bauer - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej
  8. Izabela Białkowska - zajęcia kosmetyczne
  9. Martyna Cała - język angielski
  10. Paweł Chojnacki - religia
  11. Magdalena Czarnecka - wychowanie fizyczne
  12. Zbigniew Dudek -  rzeźba
  13. Sebastian Fajfer - matematyka
  14. Paweł Godala - wychowanie fizyczne
  15. Joanna Goździk - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
  16. Ewelina Grałek - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
  17. Katarzyna Jaworska - język polski, informatyka
  18. Małgorzata Jończyk - język angielski
  19. Justyna Jura – praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: fototechnik, informatyka, matematyka
  20. Anna Maria Jurewicz -  rysunek i malarstwo
  21. Magdalena Kołodziejczyk - biologia
  22. Tomasz Kowalczyk - rzeźba
  23. Dariusz Kubryn - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
  24. Anna Kunka – Kawełczyk -  rysunek i malarstwo
  25. Irena Laszczyk – praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej
  26. Lidia Mazurkiewicz - język angielski
  27. Barbara Miszczuk - język niemiecki
  28. Joanna Mulawa - historia sztuki, plastyka
  29. Agnieszka Pełka - język niemiecki
  30. Justyna Piątek - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich,
  31. Małgorzata Piłat - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik fotografii i multimediów
  32. Wiktor Polak - podstawy fotografii i filmu, technologie multimedialne, podstawy projektowania
  33. Anna Porczyk - bibliotekarz, geografia
  34. Marcin Przybyłkowicz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  35. Martyna Rękorajska – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  36. Małgorzata Rybak - język angielski
  37. Agnieszka Suska - język polski, wiedza o kulturze
  38. Adam Tataradziński - religia, historia
  39. Magdalena Tkaczyk - fizyka
  40. Krystyna Urbanowicz – Dudek - specjalizacja artystyczna: projektowanie graficzne; projektowanie multimedialne
  41. Piotr Wachowski -  rysunek i malarstwo
  42. Wojciech Wojciechowski - język angielski
  43. Małgorzata Wojtkiewicz - praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
  44. Marta Wróblewska - muzyka

ADMINISTRACJA:

Dariusz Stańdo - Kierownik Gospodarczy

Aneta Zielińska - Samodzielny Referent

Małgorzata Rybak - Sekretarz Szkoły

Ewelina Pikul - Główny Księgowy

OBSŁUGA:

Bogusława Kondejewska

Magdalena Krześlak

Mariusz Kłoś

Małgorzata Stańdo

Władysław Trukan