joomplu:22341

7 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne poświęcone problemowi niedosłuchu, w którym wzięli udział uczniowie z klasy 1FoF. Zajęcia poprowadziła pani Agnieszka Wydra – ambasadorka Stowarzyszenia Razem dla Słuchu. Omówiono zagrożenia i sposoby leczenia niedosłuchu. Przekazano informacje o tym jak działa implant słuchowy, jak go otrzymać oraz zasady refundacji. Uczniowie wysłuchali opowiadań osób, które przeszły operację wszczepienia implantów i związaną z tym rehabilitację. Podczas spotkania zaprezentowano również implanty słuchowe a chętni uczniowie i pracownicy szkoły przebadali się pod kątem prawidłowości słyszenia. Więcej informacji na temat niedosłuchu i sposobów jego leczenia znajduje się na stronie – www.razemdlasluchu.pl

{joomplucat:1477 limit=6|columns=3|ordering=random}