Przedstawiamy fryzury, które wykonano na wzór fryzur aktorów i piosenkarzy. Prace zostały wykonane przez uczennice kl. 3FoF: Wiktorię Polus, Klaudię Drużdż oraz uczniów kl.1 FoF: Martynę Sepkowską, Karinę Owczarek, Klaudię Łaską oraz Seweryna Jóźwika. Bardzo cieszy fakt, że uczniowie chętnie podejmują się każdego zadania i z przyjemnością tworzą fryzury.

Dla wszystkich mam z okazji ich święta przesyłamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spełnienia marzeń, pogody ducha, radości i dumy z dzieci.

Uczniowie o profilu technik fotografii i multimediów (klasa 1 FoF, 1 FoN oraz 3 FoF) wykonali zdjęcia na temat "Zabawa ze światłem", stworzyli różne ciekawe efekty jakie można uzyskać przy nietypowym sposobie oświetlenia.

1 FoF: Julia Darmosz, Kacper Groń, Martyna Bojanowska, Monika Abramczyk, Nikola Kogut, Zuzanna Pawliszyn.

1 FoN: Ada Kożuchowska, Ernest Gonera, Julia Kapuścińska, Kinga Klimek, Magdalena Karwat, Natalia Grad, Oliwia Balicka, Paweł Adamiec, Ramona Jagodzińska, Wiktor Tyrański.

3 FoF: Aleksandra Milewska, Anna Kucharska, Kinga Porczyk, Natalia Stańczyk, Aleksandra Gawin, Patrycja Skolik, Sandra Kumur, Sandra Przybyła, Wiktoria Jasnowska.

Zapraszamy do oglądania :)

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI dla maturzystów:

Lp.

11.

Fajfer Sebastian

wtorek 8.00 – 9.00

Uczniowie o profilu technik fotografii i multimediów (klasa 2 FoF oraz 3 FoF) znaleźli miejsca i rzeczy, w których zaprezentowali wykonane przez nich odbicia fotografowanej osoby, miejsca lub przedmiotu. 2 FoF: Martyna Mochola, Oliwia Trojak, Weronika Hamera, Wiktoria Kielan, Zuzanna Osiak. 3 FoF: Anna Kucharska, Damian Kaczor, Julia Wysmyk, Martyna Ruś, Martyna Wodnicka, Aleksandra Gawin, Patrycja Skolik, Paulina Pazio, Sandra Kumur, Sandra Przybyła, Natalia Stańczyk, Wiktoria Iskierka.

Potrzeba tworzenia jest częścią człowieczej natury. To ona budząc się w człowieku sprawia, że to, co oczywiste staje się przyczynkiem do rozważań o sensie i istocie stworzenia. Objawia rzeczy pozornie zwyczajne w swojej genialnej strukturze i istocie, sprawia, że dostrzegamy jakim cudem jest natura i świat. Stawia też przed nami wyzwania, abyśmy z odpowiedzialnością i troską dbali o Ogród, który nam powierzono. W stulecie narodzin Karola Wojtyły, Jana Pawła II, wielkiego Polaka zapraszamy na wystawę uczniów Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Tomaszowie Mazowieckim, którą dedykujemy naszemu Rodakowi.

Kuratorzy wystawy i nauczyciele prowadzący:

mgr Anna Maria Jurewicz

mgr Anna Kunka-Kawełczyk

dr hab. Piotr Wachowski

Przedstawiamy Państwu prace graficzne uczniów ze specjalizacji Projektowanie Graficzne Liceum Sztuk Plastycznych, powstałe w trakcje zajęć on-line z klasy II i III.

Klasa II: Basia Czajkowska, Kacper Baczyński, Carolina Brayshaw, Marysia Gogól, Jakub Kopacz i Dawid Twardowski. Klasa III: Magdalena Mazurkiewicz, Magdalena Kucharska, Ola Rosińska, Natalia Ogrodniczak, Maja Stanisławska i Ola Snopek.

Nauczyciel prowadzący specjalizacje: Krystyna Urbanowicz-Dudek.

W dniu dzisiejszym świętujemy 100 rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II. Karol Wojtyła urodził się 18 maja 1920 roku w Wadowicach. Chcąc uczcić dzień urodzin Wielkiego Rodaka, uczniowie klas technikum wykonali prace graficzne przypominające postać i przesłanie Jana Pawła II.

Fotografia produktowa na temat "produkty w saszetkach" wykonana przez uczniów o profilu technik fotografii i multimediów z klas:

1 FoF: Dominika Maciejewska, Ewelina Olszewska, Julia Zielińska, Julia Żółtowska, Kacper Groń, Kinga Kotynia, Martyna Ambrozik, Martyna Kołada, Monika Abramczyk, Weronika Łysakowska, Zuzanna Pawliszyn,

2 FoF: Dominika Woźniak, Julia Centka, Martyna Mochola, Oliwia Trojak, Weronika Hamera, Wiktoria Kielan, Zuzanna Osiak,

3 FoF: Aleksandra Milewska, Anna Kucharska, Damian Kaczor, Julia Wysmyk, Kinga Porczyk, Martyna Wodnicka, Sandra Przybyła, Sandra Kumur, Wiktoria Jasnowska.

Przedstawiamy kolejne fryzury Starożytnego Egiptu, Grecji, Baroku, Średniowiecza, Renesansu, Biedermeier. Prace wykonały uczennice klas: 1FN Oliwia Książczak, 1FoF Karina Owczarek, Martyna Sepkowska, Julia Cieślak, Klaudia Łaska, Julia Niemiec oraz 3FoF Klaudia Drużdż, Wiktoria Polus. Fryzury poszczególnych epok są bazą do wykonywania niektórych fryzur współczesnych. To z nich czerpiemy inspirację i tworzymy na bazie poszczególnych elementów nowe fryzury.