joomplu:12123
{joomplucat:920 limit=4}

W ramach działalności Koła Europejskiego klasa 2 LP wzięła udział w Plebiscycie Dziennika Łódzkiego na Najbardziej Kreatywną Klasę Województwa Łódzkiego.

2 LP o sobie...

 

Jesteśmy uczniami Wyspiańskiego, II klasy Liceum Plastycznego w ZSP 6. Nasza praca „Ptaki” to twórcza odpowiedź na ćwiczenie z Podstaw Projektowania Kompozycji, które przybrało nieoczekiwaną formę filmu poklatkowego – inspirowany twórczością Brunona Schulza i Braci Quay. Nasz świetny zespół kreatywnych, szalonych wizjonerów w ulubionej pracowni spełniał się artystycznie. Umiejętności zdobywane na zajęciach dały nam możliwość wyrazić swoją kreatywność w oryginalny i bliski nam sposób. Robimy to, co jest dla nas ważne. Chcieliśmy opowiedzieć ciekawą formę plastyczną o ptakach, twórczości, miłości, cudzie narodzin, o uczuciu frustracji. Nie poddając się jesiennej nudzie potrafimy zrobić coś z niczego. Film powstał pod kierownictwem Pani Anny Jurewicz, której z całego serca dziękujemy.