joomplu:18275

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej akcji „Szkolna Świąteczna Paczka”. Już po raz kolejny wspólnie wykazaliśmy się dobroczynnością i szczerą chęcią niesienia pomocy innym. W czasie akcji udało się zebrać wiele produktów spożywczych, z których przygotowaliśmy 16 paczek świątecznych dla uczniów naszej szkoły. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem wzbogaciliśmy świąteczne stoły potrzebujących rodzin i wywołaliśmy uśmiech, tak ważny w czasie tych szczególnych świąt Bożego Narodzenia.

Tegoroczni darczyńcy to:

- 1 LP: Maja Stanisławska, Natalia Ogrodniczak, Julia Braun, Weronika Nowak, Kornelia Ruszkiewicz, Karol Rospędowski

- 1 G: Filip Gotycki

- 2 FoG: Magdalena Gierach, Dagmara Bedlińska, Julita Jończyk, Michał Pietrzyk

- 3 LP: cała klasa

- 3 F/G: Aleksandra Maj, Julita Sztandera, Justyna Sil

- 3 Fo: Magdalena Kalinowska, Aleksandra Kubik, Janek Karwalski

- 4 LP: Natalia Milczarek, Natalia Nowak

- 4 F/G: Anna Małucha, Kacper Dudek, Mateusz Zakrzewski, Szymon Wałęsiak

- 4 Fo: Paulina Kołakowska, Angelika Bilska, Dominika Dzianach, Emilia Lula

- Dyrekcja i nauczyciele ZSP 6

{joomplucat:1232 limit=3|columns=3|ordering=random}