Serdecznie zapraszamy do udziału w Akcji Ambulans!

📌 30.11.2022 od godziny 9.00 w siedzibie szkoły: ul. Strefowa 3, Tomaszów Maz.

W dniu dzisiejszym odbył się kiermasz jedzenia w ramach akcji Kampania Walki z Głodem, której organizatorami były Szkolne Koła PCK i Wolontariatu. Celem akcji było pozyskanie środków finansowych na potrzeby uczniów naszej szkoły. W menu znalazły się domowe wypieki oraz potrawy na słono. Akcję prowadzili uczniowie z klasy 2F i 1Fo oraz nauczyciele: Joanna Kobyłecka, Kinga Remisz-Szewczyk, Anna Porczyk i Karolina Zbrożek. Fotorelacja: Zuzanna Urbaszek i Wiktoria Lejman.

W dniu 26 września 2022r. w szkole odbyło się spotkanie uczniów klas IV z przedstawicielem Klubu Honorowego Dawcy Krwi Panem Sławomirem Telusem. Celem prelekcji było popularyzowanie idei honorowego krwiodawstwa z podkreśleniem bezinteresowności oddania krwi. Zwrócono uwagę na znaczenie krwi dla ratowania życia i zdrowia ludzkiego. Uczniowie poznali zasady oddawania krwi oraz sposób przygotowania się do bycia dawcą.

Szkolne Koło PCK ufundowało paczki świąteczne dla uczniów szkoły. Życzymy Wam wspaniałych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych osób.

Ze środków Szkolnych Kół PCK i TPD ufundowano paczki świąteczne ze słodyczami dla uczniów szkoły. Życzymy smacznego i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia :)

Uczniowie naszej szkoły otrzymali paczki ze słodkościami ufundowane przez Szkolne Koła PCK i TPD. Życzymy smacznego i Wesołych Świąt :)

W sobotę, 7 marca 2020 roku, w tomaszowskiej Kręgielni rozegrany został IX Turniej Kręglarski Klubów HDK PCK. Koło HDK z ZSP nr 6 reprezentował zespół w składzie: Magdalena Gierach, Kuba Witkowski, Kacper Pakuła i Dariusz Włudarski. W kategorii indywidualnej kobiet Magdalena Gierach zdobyła brązowy medal, a w klasyfikacji indywidualnej prezesów Klubów Bożena Adamiec zajęła II m-ce. Drużynowo byliśmy tuż za podium, ale ważniejsza od wyniku była dobra zabawa w miłej atmosferze.

W dniu dzisiejszym w szkole odbyła się kolejna edycja akcji „Kampania Walki z Głodem”. Uczennice z klas 3FoF i 1FoF sprzedawały kanapki, tosty, naleśniki, gofry, ciasta, zupę i leczo warzywne. Akcję zorganizowano by pozyskać pieniądze na pomoc dla uczniów naszej szkoły, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Oprawa fotograficzna: Damian Kaczor, klasa 3FoF

Fotorelacja: Kacper Groń, klasa 1Fon