Uczniowie naszej szkoły otrzymali paczki ze słodkościami ufundowane przez Szkolne Koła PCK i TPD. Życzymy smacznego i Wesołych Świąt :)

W sobotę, 7 marca 2020 roku, w tomaszowskiej Kręgielni rozegrany został IX Turniej Kręglarski Klubów HDK PCK. Koło HDK z ZSP nr 6 reprezentował zespół w składzie: Magdalena Gierach, Kuba Witkowski, Kacper Pakuła i Dariusz Włudarski. W kategorii indywidualnej kobiet Magdalena Gierach zdobyła brązowy medal, a w klasyfikacji indywidualnej prezesów Klubów Bożena Adamiec zajęła II m-ce. Drużynowo byliśmy tuż za podium, ale ważniejsza od wyniku była dobra zabawa w miłej atmosferze.

 

Uczniowie naszej szkoły otrzymali paczki ze słodkościami ufundowane przez Szkolne Koła PCK i TPD. Życzymy smacznego i Wesołych Świąt :)

 

W dniu dzisiejszym w szkole odbyła się kolejna edycja akcji „Kampania Walki z Głodem”. Uczennice z klas 3FoF i 1FoF sprzedawały kanapki, tosty, naleśniki, gofry, ciasta, zupę i leczo warzywne. Akcję zorganizowano by pozyskać pieniądze na pomoc dla uczniów naszej szkoły, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Oprawa fotograficzna: Damian Kaczor, klasa 3FoF

Fotorelacja: Kacper Groń, klasa 1Fon

 

 Akcja charytatywna dla Michała_56

05 lutego w naszej szkole odbyła się kolejna akcja „Kampania Walki z Głodem” oraz kiermasz różności np. biżuterii, książek, kalendarzy, gier itp. Zebrane pieniądze przeznaczono w całości na potrzeby chemioterapii Michała Pietrzyka, ucznia naszej szkoły. Dzisiejsza akcja charytatywna to kolejne działanie społeczności szkolnej, po kwestach pod kościołami na Niebrowie, Ludwikowie i ul. Słowackiego, służące zebraniu funduszy na poczet leczenia Michała. Wszystkim darczyńcom, wolontariuszom i uczestnikom akcji składamy serdeczne podziękowania za wsparcie naszych działań  

W dzisiejszej Akcji Ambulans zebraliśmy 7,6 litra krwi. Dziękujemy!

Akcja Ambulans - styczeń 2019_8

Uczniowie naszej szkoły otrzymali paczki ze słodkościami ufundowane przez Szkolne Koła PCK i TPD. Życzymy smacznego i Wesołych Świąt :)

Paczki świąteczne_1

 VIII Turniej Kręglarski Klubów HDK PCK_2

Dnia 15 grudnia 2018 r odbył się VIII Turniej Kręglarski Klubów HDK PCK.

ZSP nr 6 reprezentowali krwiodawcy: Zuzanna Chaber, Ewelina Gross i Kuba Witkowski. Zuzia odebrała z rąk pani Beaty Stańczyk - Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej i Naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego, srebrny medal w kategorii indywidualnej kobiet. Zdobyła tyle samo punktów, co zwyciężczyni, ale w przypadku równej ilości punktów o klasyfikacji końcowej zdecydowały, zgodnie z regulaminem, wyniki najlepszych serii. Serdecznie gratulujemy Zuzi!

Na zakończenie turnieju, który odbył się w roku 60-lecia krwiodawstwa w PCK, wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani wspaniałym tortem.

 

Kampania Walki z Głodem_9

18 października w naszej szkole odbyła się kolejna edycja akcji charytatywnej „Kampania Walki z Głodem”, której pomysłodawcą jest Polski Czerwony Krzyż. Podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie z klasy 2G sprzedawali m.in. kanapki, tosty, naleśniki, gofry i ciasta. Można było zjeść również ciepłą zupę i makaron z sosem bolońskim. Wzorem lat ubiegłych dochód z akcji zostanie przeznaczony na pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy kupując przyczynili się do powodzenia tegorocznej Kampanii. Akcję koordynowały panie: Bożena Adamiec i Joanna Kobyłecka.