Szkolne Koło PCK ufundowało paczki świąteczne dla uczniów szkoły. Życzymy Wam wspaniałych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych osób.

Ze środków Szkolnych Kół PCK i TPD ufundowano paczki świąteczne ze słodyczami dla uczniów szkoły. Życzymy smacznego i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia :)

Uczniowie naszej szkoły otrzymali paczki ze słodkościami ufundowane przez Szkolne Koła PCK i TPD. Życzymy smacznego i Wesołych Świąt :)

W sobotę, 7 marca 2020 roku, w tomaszowskiej Kręgielni rozegrany został IX Turniej Kręglarski Klubów HDK PCK. Koło HDK z ZSP nr 6 reprezentował zespół w składzie: Magdalena Gierach, Kuba Witkowski, Kacper Pakuła i Dariusz Włudarski. W kategorii indywidualnej kobiet Magdalena Gierach zdobyła brązowy medal, a w klasyfikacji indywidualnej prezesów Klubów Bożena Adamiec zajęła II m-ce. Drużynowo byliśmy tuż za podium, ale ważniejsza od wyniku była dobra zabawa w miłej atmosferze.

W dniu dzisiejszym w szkole odbyła się kolejna edycja akcji „Kampania Walki z Głodem”. Uczennice z klas 3FoF i 1FoF sprzedawały kanapki, tosty, naleśniki, gofry, ciasta, zupę i leczo warzywne. Akcję zorganizowano by pozyskać pieniądze na pomoc dla uczniów naszej szkoły, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Oprawa fotograficzna: Damian Kaczor, klasa 3FoF

Fotorelacja: Kacper Groń, klasa 1Fon

Akcja charytatywna dla Michała_56

05 lutego w naszej szkole odbyła się kolejna akcja „Kampania Walki z Głodem” oraz kiermasz różności np. biżuterii, książek, kalendarzy, gier itp. Zebrane pieniądze przeznaczono w całości na potrzeby chemioterapii Michała Pietrzyka, ucznia naszej szkoły. Dzisiejsza akcja charytatywna to kolejne działanie społeczności szkolnej, po kwestach pod kościołami na Niebrowie, Ludwikowie i ul. Słowackiego, służące zebraniu funduszy na poczet leczenia Michała. Wszystkim darczyńcom, wolontariuszom i uczestnikom akcji składamy serdeczne podziękowania za wsparcie naszych działań

W dzisiejszej Akcji Ambulans zebraliśmy 7,6 litra krwi. Dziękujemy!

Akcja Ambulans - styczeń 2019_8

Paczki świąteczne_1