W dniu 7 listopada 2010 roku podczas Powiatowych Obchodów Święta Niepodległości młodzież naszej szkoły wystawiła w kinie Włókniarz widowisko poetycko – taneczne A to Polska właśnie.

Pod kierunkiem opiekuna koła teatralnego pani prof. Ewy Kalbarczyk i pani prof. Magdaleny Czarneckiej przygotowała historię walk o wolność ojczyzny, od chwili utraty przez nią niepodległości, aż do czasu wyzwolenia w roku 1918.

Taneczne i recytatorskie umiejętności naszych koleżanek i kolegów, wzbogacone poetyckim słowem i fragmentami filmów bardzo podobały się tłumnie zgromadzonej w kinie publiczności, która nagrodziła, występ gromkimi brawami.

W przedstawieniu wystąpili uczniowie:

Joanna Zielińska, Konrad Szczegielniak, Krzysztof Lisicki, Paulina Gałka, Magdalena Opyc, Anna Piwowarska, Lidia Żądło, Marzena Stańdo, Agnieszka Wolska, Anita Majewska, Joanna Kowalewska, Marika Greiber, Ewelina Szpakowska, Karolina Śliwińska, Klaudia Krześlak, Cezary Karpiński, Kamil Ciepluch, Patryk Skrobek.

powiatowy obchod swieta niepodleglosci 20121115 1958069727

Zapraszamy do galerii:

Powiatowy Obchód Święta Niepodległości