Z okazji dzisiejszego święta życzymy Wam spełnienia wszelkich marzeń, radości z bycia dzieckiem, dużo uśmiechu oraz wielu prezentów 🎁🎁🎁
Uczniowie naszej szkoły otrzymali słodkie upominki, ufundowane przez Samorząd Szkolny smile

We wtorek 18. maja 2021 r. o godz. 14 odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Tomaszowa Maz. W spotkaniu udział wzięli młodzi radni, dyrektorzy szkół oraz opiekunowie Samorządów Szkolnych. Spotkaniu przewodniczyła vice prezydent miasta Tomaszowa Maz. - pani Izabela Śliwińska. Naszą szkołę reprezentowali: radny Młodzieżowej Rady Miasta - nasz tegoroczny absolwent Karol Rospędowski i opiekun Samorządu Szkolnego - Barbara Miszczuk. Celem dzisiejszego spotkania było omówienie zasad funkcjonowania rady. Pani prezydent poinformowała zebranych o spotkaniu online młodych radnych z przedstawicielem prezydenta Andrzeja Dudy, które odbyło się w ubiegłym tygodniu pod hasłem "Młodzi w pałacu" i omówiła tematy poruszane podczas spotkania.
Zachęciła młodzież do przedstawienia propozycji inicjatyw działań zarówno w skali kraju, jak i na naszym terenie.

W poniedziałek 29 marca 2021 r. odbyło się spotkanie on-line z prezydentem Tomaszowa Maz. Marcinem Witko oraz członkami Młodzieżowej Rady Miasta V kadencji. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali również pani v-ce prezydent Izabela Śliwińska, pani Beata Stańczyk - naczelnik wydziału oświaty,  dyrektorzy szkół, przedstawiciele Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego do MRM oraz opiekunowie- koordynatorzy, którzy czuwali nad wyborem jej członków. Naszą szkołę reprezentował wybrany w ubiegłym roku na radnego do Młodzieżowej Rady Miasta Tomaszowa Maz. - Karol Rospędowski, ucz. klasy IV LP. W spotkaniu uczestniczyła również pani dyrektor Magdalena Fałek i koordynator wyborów- Barbara Miszczuk. Ze względu na sytuację pandemiczną w kraju było to pierwsze spotkanie młodych radnych, którzy wystąpili z inicjatywą wielu działań na terenie miasta. Pomysły ich znalazły akceptację pana prezydenta i radnych Rady Miejskiej. Wielokrotnie wypowiadał się Karol, który poparł inicjatywę malowania murali na terenie miasta, jak również wystąpił z propozycją zwolnienia młodych uczących się kierowców z opłat parkingowych w mieście.

14 lutego obchodzimy święto zakochanych.
Nie może zabraknąć walentynkowych akcentów również w naszej szkole.

Na Wasze kartki czekamy do 13.02, a 14 lutego zostaną doręczone.

Kartka nr 1

Kartka nr 2

Pobierz swój wzór:

Attachments:
Download this file (kartka nr 1.pdf)kartka nr 1.pdf[ ]42 kB
Download this file (kartka nr 2.pdf)kartka nr 2.pdf[ ]48 kB

14 lutego obchodzimy święto zakochanych. Nie mogło zabraknąć walentynkowych akcentów również w naszej szkole.
Samorząd Szkolny udekorował balonami korytarz i przygotował pocztę walentynkową. Uczniowie wrzucali swoje "walentynki" do skrzynki, które następnie zostały dostarczone do adresatów. Najwięcej walentynek trafiło do klasy III LP.

W piątek 7 lutego 2020r. Samorząd Szkolny zorganizował wyjście do kina i ufundował bilety dla uczniów z najwyższą średnią ocen i 100% frekwencją. Uczniowie obejrzeli film pt. "Młodość Astrid", inspirowany biografią popularnej pisarki Astrid Lindgren. Jest to opowieść o losie niezależnej kobiety, która chce żyć na własnych warunkach i mieć możliwość rozwijania swojego niebywałego talentu literackiego. Historia pisarki wywarła na wszystkich widzach ogromne wrażenie i wzruszające sceny z filmu na pewno długo pozostaną w pamięci.

Dnia 17 marca 2010 odbyły się w naszej szkole wybory miss spośród uczennic klas
pierwszych.Do konkursu zgłosiło się 14 kandydatek ze wszystkich klas pierwszych.

1. Psut Zofia – kl. IF
2. Dębiec Karolina – kl. IF
3. Porczyk Natalia – kl. IF
4. Kmita Katarzyna – kl. IA
5. Matyszczak Iwona – kl. IA
6. Piwowarska Anna – kl.IA
7. Stańdo Marzena – kl. IA
8. Lober Katarzyna – kl.IG
9. Matysiak Monika – kl. IG
10. Pierzchała Martyna – kl.IG
11. Kaczmarek Natalia –kl.IZ
12. Stasiołek Paulina –kl.IZ
13. Brzeska Patrycja – kl.IZ
14. Kolasińska Renata – kl.IZ

Dziewczyny prezentowały się w strojach szkolnych, sportowych i wieczorowych.
Ponadto każda kandydatka musiała odpowiedzieć na jedno wylosowane pytanie.
Pytania zadawali prowadzący imprezę Konrad Szczegielniak i Dominik Bubel.

Miss szkoły oraz I i II v-ce miss wybierało jury w składzie;
1. dyrektor szkoły- Magdalena Fałek – przewodnicząca jury
2. pedagog szkolny – Irena Stańczykowska
3. p. Kinga Remisz – Szewczyk
4. p. Marek Ziółkowski
5. p. Paweł Godala
6. p. Marcin Przybyłkowicz
7. Marta Woźniak – uczennica z najwyższą średnią
8. Sylwia Rutkowska – członek zarządu Samorządu Szkolnego
9. Tomasz Piasta – uczeń klasy III

Miss publiczności wybierana była przez uczniów i nauczycieli obecnych na uroczystości.
W imprezie i w glosowaniu wzięli udział również uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Maz.
Miss szkoły ZSP nr 6 została uczennica klasy IA– Katarzyna Kmita

I v-ce Miss a zarazem Miss Publiczności wybrana została uczennica klasy IF- Karolina Dębiec.
II v-ce Miss została uczennica klasy IA – Anna Piwowarska

Przewodnicząca jury (Pani Dyrektor) odczytała werdykt i wręczyła zwyciężczyniom nagrody, które ufundował Samorząd Szkolny i Rada Rodziców. W przerwach pomiędzy występami kandydatek mogliśmy podziwiać na scenie Agnieszkę Mieczkowską ucz. klasy III Tk oraz Karolinę Owięcką ucz.kl II A , które zaprezentowały swoje umiejętności wokalne.
Duże wrażenie zrobił na publiczności taniec brzucha w wykonaniu ucz. kl.II K/G – Joanny Kowalewskiej. W skeczu zaprezentowali się uczniowie klas III: Małgorzata Kubacka oraz Tomasz Piasta.

W dniu 16.02.2018 zorganizowano wyjście do kina na film pt. "Narzeczony na niby". Bilety ufundował Samorząd Uczniowski w nagrodę za najlepsze wyniki w nauce oraz 100% frekwencję za I semestr roku szkolnego 2017/18.

W nagrodę do kina_1