Przedstawiamy fotografie wykonane przez uczniów klasy 2FoN podczas kilku sesji plenerowych. Zdjęcia powstały pod kierunkiem p. Joanny Goździk - nauczyciela fotograficznych przedmiotów zawodowych.

Prace wykonane przez uczniów kl. II GN, uczących się w zawodzie
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Nauczyciel: Monika Sarwińska

Przedstawiam prace naszej zdolnej uczennicy Zosi Wardyńskiej uczennicy kl. II GN - uczącej się w zawodzie Technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Nauczyciel: Monika Sarwińska

Letni plener fotograficzny w wykonaniu uczniów klasy 2 FoF w trakcie zajęć z technik fotografii.

Zbiór sesji plenerowych oraz portretowych wykonanych przez uczniów z klasy 2 FoF na zajęciach z technik fotografii pod opieką Pani Joanny Goździk.

Sesja studyjna z wykorzystaniem filtrów kolorowych wykonana przez uczniów z klasy 2 FoN podczas zajęć z technik fotograficznych pod opieką Pani Małgorzaty Wojtkiewicz oraz Pani Joanny Goździk.

Makiety reklamowe obuwia sportowego wykonane przez uczniów klas 2 FoN oraz 2 FoF podczas zajęć z cyfrowej obróbki obrazu.

Płaskorzeźby detalu architektonicznego wykonane przez uczniów klas drugich, na lekcjach przedmiotu Rzeźba. Nauczycielka prowadząca – B. Marzena Mirewicz-Czumaczenko.

Prace wykonane przez uczniów kl. II G - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej, w programie do grafiki wektorowej,

zapraszamy na naszą stronę na FB: Grafik Tomaszów Mazowiecki

nauczyciel: Monika Sarwińska

Panoramy z okolic Tomaszowa wykonane przez uczniów klas 2 FoN oraz 2 FoF, podczas zajęć z cyfrowej obróbki obrazu pod opieką Pani Joanny Goździk.