Marta Bekasiewicz

Dorota Mazurek

Zuzanna Fałek

Klasa 2GN - projektowanie graficzne, prowadzący Jakub Maciejek

Kartki wielkanocne wykonane przez uczniów z klas 1 i 2 z zawodu technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technik fotografii i multimediów.

Prace

Interesujące potrawy wielkanocne

Wielkanoc w Polsce przygotowane przez uczniów klasy 2G

Prace uczniów z klasy II FoN -  techniki fotograficzne, wykonane pod opieką Małgorzaty Wojtkiewicz.

Uczniowie kl.1FoF, gr. 2 na ostatnich zajęciach praktycznych wykonywali fryzury zdobione kwiatami. Zapraszamy do obejrzenia.

Prace semestralne uczniów z klasy 1LSP - grupa 2. Nauczyciel: Piotr Wachowski.

Projekty graficzne na koszulki dziecięce - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

nauczyciel: Monika Sarwińska

zapraszamy na naszego FB: Grafik Tomaszów Mazowiecki

Na zajęciach on-line z Rzeźby, uczniowie klas II LSP i II LP zmierzyli się z realizacją swoich projektów w technice papier mâché. Wielu współczesnych artystów realizuje swoje rzeźby w tej technice. Jej zaletą jest lekkość formy i możliwość barwnej dekoracji pracy.  Wykorzystywana jest nie tylko w projektach rzeźbiarskich, ale przy wykonywaniu elementów dekoracyjnych, masek i w lalkarstwie np. ogromnych kukieł do ozdoby karnawału.

Prace powstały podczas pracy online. Zajęcia prowadził Zbigniew Dudek & Marzena Mirewicz-Czumaczenko.

Zdjęcia & opracowanie materiału: Krystyna Urbanowicz-Dudek

Zapraszamy do obejrzenia kolejnych zdjęć ze stylizacjami wiosennymi na włosach długich. Fryzury zostały wykonane przez kl.2FoF.

24.03.2021r na zajęciach praktycznych, uczniowie kl. 2FoF wykonywali upięcia w charakterze wiosennym.