Zapraszamy do prześledzenia procesu dydaktycznego, efektów nauki z przedmiotu Rzeźba. Pierwszy rok zajęć – klasa 2 LSP (po szkole podstawowej).

Modelowanie w plastelinie. Rzeźba buta, płaskorzeźbiona kompozycja z liści i projekt ozdoby „Świąteczny Dziadek".

Nauczyciel: Marzena Mirewicz-Czumaczenko

"Odbicie w fotografii" z wykorzystaniem świątecznych przedmiotów oraz zimowych teł wyświetlanych na ekranie monitorów wykonali uczniowie klas 1 FoF, 2 FoF i 2 FoN, podczas lekcji zdalnych z technik fotografii pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych Pani Joanny Goździk, Pani Małgorzaty Wojtkiewicz oraz Pana Dariusza Kubryna.

W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem przedstawiamy fryzury sylwestrowe wykonane przez uczniów z kl.1FoF oraz kl.2FoF. Nauczycielka przedmiotów zawodowych - Justyna Piątek.

"Malujemy choinki" - te piękne choinki zaprojektowali uczniowie z klas 2 FoN, 2 FoF oraz 3 FoF na lekcjach zdalnych z cyfrowej obróbki obrazu, pod opieką nauczycieli Pani Joanny Goździk i Pana Dariusza Kubryna.

Prace uczniów klasy 2 LSP wykonane w ramach lekcji historii.

Świąteczne prace klasy IIG

Autorzy prac: Jagoda Kwatek, Zuzanna Kuląg, Weronika Kuliberda, Martyna Mularczyk, Maciej Paliński, Natalia Popielska, Kaja Stelmaszczyk, Lilianna Ślifierska, Julia Zając, Aleksandra Zielińska.

Nauczyciel prowadzący: Piotr Wachowski

Kartki Świąteczne wykonane przez uczniów klas: II G i II GN, w programie
do grafiki wektorowej - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Nauczyciel: Monika Sarwińska

Zapraszamy na nasz profil FB Grafik Tomaszów Mazowiecki

Autor: Natalia Gierach kl. II GN

Kolejny raz przedstawiamy fryzury minionych czasów. Fryzury wykonali uczniowie kl. 1FoF: Małgorzata Szurmańska, Jakub Stańczyk, kl. 2FoF: Kraina Owczarek, Martyna Sepkowska, Klaudia Łaska, Julia Cieślik, kl.4FoF: Wiktoria Polus. Nauczycielka przedmiotów zawodowych fryzjerskich - Justyna Piątek.