Prezentujemy możliwości jakie daje nam praca w programie graficznym Illustrator firmy Adobe.
Przedstawiamy projekt grafiki cyfrowej – wektorowej, którą później, po wykonaniu można wykorzystać (bez straty jakości) w projektowaniu plakatu, ilustracji czy nawet, w projekcie dużego, na kilka pięter banneru reklamowego.

Grafika wektorowa temat: Stanisław Wyspiański - wykonana przez Aleksandrę Snopek - klasa III na zajęciach ze specjalizacji: Grafika Projektowa.

Nauczyciel prowadzący specjalizacje: artysta grafik Krystyna Urbanowicz-Dudek.

Sesja Walentynkowa - wykonanie: uczniowie klasy 1FoF i 1FoN

Projekty graficzne kartek z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2019 wykonali uczniowie klasy I, II, III i IV ze specjalizacji Projektowanie Graficzne.

Nauczyciel prowadzący specjalizację: mgr sztuki Krystyna Urbanowicz-Dudek.

"Zabawa ze światłem"  - portrety wykonane na zajęciach z technik fotograficznych przez Martynę Mocholę, modelka Weronika Hamera - uczennice klasy 2 FoF.

"FOTOKOLAŻ ARTYSTYCZNY"  wykonany przez uczniów klasy 3 FoF na zajęciach z Technik Fotograficznych.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotokolaży, która znajduje się przy studiu fotograficznym :)

Ostatnie piękne jesienne ujęcia wykonane przez uczennicę klasy 2 FoF -  Weronikę Hamerę.

Modelka - Martyna Mochola.

Zdjęcia wykonali uczniowie klasy 1FoF i 1FoN podczas zajęć zawodowych pod kierunkiem p. Joanny Goździk.

Zapraszamy do obejrzenia:

Za nami pierwszy miesiąc nauki oraz pierwsze portrety wykonane przez uczniów klasy 1 FoF na zajęciach fotograficznych (kierunek - technik fotografii i multimediów) - pod opieką Pani Joanny Goździk.

Modelkami podczas zajęć były również uczennice 1 FoF: Julia Darmosz, Zuzanna Pawliszyn, Monika Abramczyk, Julia Kowalewska, Weronika Łysakowska, Dominika Maciejewska.

Grupa ta współpracowała z uczniami uczącymi się w zawodzie technik usług fryzjerskich - pod opieką Pani Eweliny Grałek.

Fryzury wykonali również uczniowie klasy 1 FoF: Seweryn Jóźwik, Aleksandra Misiak, Karina Owczarek oraz Wiktoria Polus (3 FoF).

Make-up wykonała Aleksandra Misiak (1 FoF).

Zapraszamy do obejrzenia prac naszych uczniów z klas 1 FoN, 1 FoF i 2 FoF na zajęciach fotograficznych: https://fototechnikzsp6.wordpress.com/2019/10/08/zajecia-w-studio-klasy-pierwsze-i-drugie/