Uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych ze specjalizacji Projektowanie Graficzne zaprojektowali kartki świąteczne z okazji Świąt Wielkiej Nocy na 2022 r. Przedstawiamy projekty z klas 2LSP, 3LSP i 3LP.

2LSP - Maciej Paliński, 3LSP - Aleksandra Białowąs, Julia Jurga, Kamil Malinowski, Dominika Papiernik, Aleksandra Skorek, Ania Wąchała, Karolina Zalewska i Kasia Orłowska, 3LP - Wiktoria Bocianowska, Martyna Gajewska, Natalia Goździk, Maja Lubicka, Sonia Latocha.

KARTKI WIELKANOCNE w wykonaniu uczniów kl. I G
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

zapraszamy na FB: Grafik Tomaszów Mazowiecki,
Nauczyciel: Monika Sarwińska

Uczniowie z klasy 3G (technik grafiki i poligrafii cyfrowej) na lekcji projektowania publikacji przygotowywali projekty oraz wykonali sublimację na kubku.

Projekty lalek i kostiumów teatralnych wykonane przez uczennice Liceum Sztuk Plastycznych. Autorki prac: Kinga Badełek, Anna Biniecka, Julia Drozdowska, Natalia Duraj, Dominika Gąsiorek, Aleksandra Górska, Sylwia Góźdź, Weronika Jasnos, Julia Kluska, Kaja Kostanek, Oliwia Kubacka, Sonia Latocha, Weronika Norwińska, Patrycja Pacyniak, Katarzyna Smyk, Zuzanna Goszkiewicz.

Prace w wykonaniu uczniów kl. III FOF - Technik fotografii i multimediów

Nauczyciel: Monika Sarwińska

W pokazie fryzur podczas podsumowania projektu "Fryzury minionych czasów" wystąpili: Jakub Kret, Amelia Gramiak, Klaudia Jaworska, Karolina Zalewska, Monika Abramczyk, Zofia Sobierska, Kinga Mazurek, Zuzanna Urbaszek, Zuzanna Astrakowicz, Joanna Krzyżańska, Oliwia Dworak, Oliwia Książczak, Amelia Stańczyk, Dominika Gąsiorek, Patrycja Celigowska.

Fryzury na główkach treningowych oraz na modelach wykonali uczniowie kształcący się w zawodzie technik usług fryzjerskich: Klaudia Łaska, Karina Owczarek, Julia Cieślak, Małgorzata Szurmańska, Martyna Sepkowska, Julia Niemiec, Julia Papierzewska, Jakub Stańczyk, Ada Waszczyk, Karina Nowak, Oliwia Książczak, Kamil Adamiec oraz absolwentki szkoły, które rozpoczynały projekt trzy lata temu: Wiktoria Polus i Klaudia Drużdż.

Prace uczennic z klasy 4LP wykonane w ramach przedmiotu podstawy fotografii i filmu, pod kierunkiem p. Wiktora Polaka.

Autoportret - Wiktoria Rytych:

Autoportret - Carolina Brayshaw:

Autoportret - Magdalena Wojciechowska:

Głębia ostrości - Wiktoria Papież:

Relacje międzyludzkie - Karolina Żak:

Obiekty organiczne, w wykonaniu uczniów kl. I G
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
zapraszamy na FB: Grafik Tomaszów Mazowiecki,
Nauczyciel: Monika Sarwińska

"Cień w fotografii" - znakomite prace wykonane przez uczniów klasy 3 FoN.

Zwierzaki w wykonaniu kl. III FoF  - Technik fotografii i multimediów