Kolejny raz przedstawiamy fryzury minionych czasów tym razem z okresów: Secesja, Biedermeier, Rokoko, Empire itd. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy z uczniami klas fryzjerskich projekt polegający na tworzeniu fryzur z różnych epok historycznych, które mają ogromne znaczenie dla fryzjerstwa, gdyż na nich się wzorujemy tworząc różne piękne fryzury w dzisiejszych czasach. Fryzury wykonały uczennice kl. 2FoF: Kraina Owczarek, Martyna Sepkowska, Klaudia Łaska, uczennice kl. 4FoF: Klaudia Drużdż, Wiktoria Polus oraz uczennica kl. 1FoF - Małgorzata Szurmańska. Bardzo mnie cieszy fakt, że możemy zobaczyć również pracę naszej absolwentki Aleksandry Czajki, która ze mną jest w stałym kontakcie i pracuje z nami tworząc fryzury różnych epok. Nauczycielka przedmiotów zawodowych fryzjerskich - Justyna Piątek.

"Cyfrowa obróbka" - stworzenie ulotki z tekstem z wykorzystaniem kształtów własnych i gotowych. Prezentowane prace wykonali uczniowie klasy 3 FoF: Aleksandra Pietrzak, Dominika Woźniak, Julita Buczyńska, Magdalena Żadkowska, Małgorzata Kubryn, Martyna Mochola, Oliwia Trojak, Patryk Gabryszewski, Weronika Hamera, Wiktoria Kielan i Zuzanna Osiak w trakcie lekcji zdalnych, pod opieką Pani Joanny Goździk.

Prace wykonane przez uczniów klasy 2G, w programie do grafiki wektorowej, zapraszamy do obejrzenia - Cyfrowe origami.

Nauczyciel: Monika Sarwińska

"Autoportrety" wykonane przez uczniów klas 2 FoN i 2 FoF podczas lekcji zdalnych pod opieką Pani Joanny Goździk i Pani Małgorzaty Wojtkiewicz.

Przedstawiamy kreatywne Autoportrety naszych uczniów ukazujące ich osobowość, charakter i zainteresowania. "Autoportret może być metodą na ukazanie naszej artystycznej duszy, tajemniczości lub pasji".

Zachęcamy do obejrzenia fryzur z zastosowaniem różnych form warkoczy, które na główkach treningowych wykonali uczniowie klasy 2FN. Uczniowie chętnie, a zarazem bardzo dobrze wykonują swoje prace, za co bardzo dziękuję i zachęcam do dalszej pracy. Nauczycielka przedmiotów zawodowych fryzjerskich - Justyna Piątek.

Zachęcamy do obejrzenia fryzur wykonanych przez uczniów kl.2FoF. Uczniowie wykonywali upięcia oraz częściowe upięcia włosów w stylu wieczorowym na główkach treningowych. Bardzo mnie cieszy fakt, że mimo trudnych warunków uczniowie chętnie, a zarazem bardzo dobrze wykonują swoje prace, za co bardzo dziękuję i zachęcam do dalszej pracy. Nauczycielka przedmiotów zawodowych - Justyna Piątek.

"Martwa natura w jesiennej scenerii" to przepiękne zdjęcia wykonane przez uczniów klas 2 FoN oraz 2 FoF w pierwszym tygodniu nauki zdalnej. Domowe warunki, akcesoria dostępne pod ręką, jesienne uroki możliwe do zebrania na dworze a przede wszystkim indywidualne wykonanie pracy to ogromny sukces naszych początkujących fotografów :)

Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością w trakcie wykonywania tych fotografii co doskonale widać na załączonych pracach.

Uczniowie wykonali te prace podczas wideo lekcji z Panią Joanną Goździk oraz Panią Małgorzatą Wojtkiewicz.

Przedstawiamy pracę Zosi Wardyńskiej, uczennicy klasy 2 GN, uczącej się
w zawodzie - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej, rysunek wykonany
w stylu Line art, gratulujemy talentu i pomysłu.

Nauczyciel: Monika Sarwińska

Przedstawiamy pracę Zosi Wardyńskiej, uczennicy klasy 2 GN, uczącej się
w zawodzie - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej, grafika wykonana
w technice Digital art, idealna do pokoju leśnego.                                                                                                                        Nauczyciel: Monika Sarwińska

Przedstawiamy kolejne fryzury minionych czasów. Prace wykonały uczennice z kl. 2FoF: Julia Cieślik, Martyna Sepkowska, Klaudia Łaska, Karina Owczarek, Julia Niemiec na główkach treningowych oraz w formie rysunku Wiktoria Zrobek pod opieką pani Justyny Piątek.