Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w obiektywie Aleksandry Badek uczennicy klasy 3 FoN.

W poniedziałek na zajęciach praktycznych uczniowie klasy 3FoF wykonywali jesienne stylizacje włosów, wykorzystując przygotowane przez siebie dodatki. Młodzież pracowała z zaangażowaniem, tworząc fryzury indywidualnie i w zespole. Nauczycielka przedmiotów zawodowych fryzjerskich - Justyna Piątek.

Fotograficzne uroki polskiego morza uchwyciła w swoich kadrach Zuzanna Urbaszek - uczennica klasy 2 FoF.

Fotograficzna aktywność pozaszkolna "wspomnienia z sesji wakacyjnej", w którą zaangażowali się uczniowie klasy 3 FoF  Kacper Groń, Julia Żółtowska, Martyna Ambrozik.

Przedstawiamy fryzury minionych czasów stworzone w ramach projektu, który w tym roku szkolnym zostanie zakończony. Tym razem są to fryzury z epok: Barok, Biedermeier, Renesans, Grecja, lata sześćdziesiąte itd. Fryzury wykonały uczennice kl. 3 FoF: Karina Owczarek, Martyna Sepkowska, Klaudia Łaska, Julia Cieślak, uczennica kl. 3 FN: Ada Waszczyk oraz uczniowie kl. 2 FoF: Małgorzata Szurmańska, Jakub Stańczyk. Projekt polegający na tworzeniu fryzur minionych czasów rozpoczął się dwa lata temu. Wzięli w nim udział uczniowie klas fryzjerskich, wykonując fryzury minionych czasów, które mają ogromne znaczenie dla fryzjerstwa. To na nich wzorujemy się tworząc piękne fryzury w dzisiejszych czasach. Nauczycielka przedmiotów zawodowych fryzjerskich - Justyna Piątek.

Fotograficzny "eksperyment z wodą" wykonany przez uczniów klasy 2 FOF w trakcie zajęć z Technik Fotograficznych pod opieką Pani Małgorzaty Wojtkiewicz i Pani Joanny Goździk.

Z udziałem najwyższych władz państwowych – prezydenta RP, marszałków Sejmu i Senatu oraz członków rządu na czele z premierem - rozpoczęła się w niedzielę w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie msza beatyfikacyjna kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej.

Z tej okazji przypominamy prace uczniów naszej szkoły przedstawiające postać kard. Stefana Wyszyńskiego.

Fotograficzny "Świat Wrocławskiego ZOO" wykonała Zuzanna Urbaszek - uczennica klasy 2 FoF :)

Zbiór "Fotograficznych wspomnień z wakacji" wykonanych przez uczniów klasy 3 FoN.