Kolejny raz przedstawiamy fryzury minionych czasów tym razem z okresów: Secesja, Biedermeier, Rokoko, Empire itd. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy z uczniami klas fryzjerskich projekt polegający na tworzeniu fryzur z różnych epok historycznych, które mają ogromne znaczenie dla fryzjerstwa, gdyż na nich się wzorujemy tworząc różne piękne fryzury w dzisiejszych czasach. Fryzury wykonały uczennice kl. 2FoF: Kraina Owczarek, Martyna Sepkowska, Klaudia Łaska, uczennice kl. 4FoF: Klaudia Drużdż, Wiktoria Polus oraz uczennica kl. 1FoF - Małgorzata Szurmańska. Bardzo mnie cieszy fakt, że możemy zobaczyć również pracę naszej absolwentki Aleksandry Czajki, która ze mną jest w stałym kontakcie i pracuje z nami tworząc fryzury różnych epok. Nauczycielka przedmiotów zawodowych fryzjerskich - Justyna Piątek.