Zapraszamy do obejrzenia prezentacji oferty edukacyjnej Liceum Sztuk Plastycznych i Technikum nr 5 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6. Prezentujemy prace uczniów wykonane podczas nauki na przedmiotach artystycznych i zawodowych.

Liceum Sztuk Plastycznych:

Technikum nr 5 w ZSP nr 6

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej:

Film promujący zawód technik grafiki i poligrafii cyfrowej w ZSP nr 6 - montaż: Weronika Łysakowska klasa 2FoF. 

Technik usług fryzjerskich (o profilu kosmetycznym):

Film promujący zawód technik usług fryzjerskich w ZSP nr 6 - montaż: Weronika Łysakowska pod kierunkiem nauczyciela praktycznej nauki zawodu p. Dariusza Kubryna.

Film promujący zawód technik usług fryzjerskich w ZSP nr 6 - montaż: Maksymilian Kowalski pod kierunkiem nauczyciela praktycznej nauki zawodu p. Justyny Piątek.

Technik fotografii i multimediów:

Film promujący zawód technik fotografii i multimediów w ZSP nr 6 - montaż: Weronika Łysakowska klasa 2FoF (technik fotografii i multimediów) pod kierunkiem nauczycieli praktycznej nauki zawodu p. Joanny Goździk i p. Dariusza Kubryna.