Dnia 26 września 2019 roku w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas pierwszych, którzy drużynowo rozwiązywali quiz realioznawczy. Drużyny składały się z 3 osób. Konkurs trwał 45 minut.

Zwyciężyła klasa IG w składzie: Anna Kaproń, Kacper Dębiec, Filip Sil

II miejsce zajęła  klasa I LP: Maja Galicka, Zofia Maciejewska, Patrycja Pacyniak

III miejsce przypadło klasie I GN: Katarzyna Janicka, Oskar Duła, Miłosz Kubiak

Zwycięzcy otrzymają dyplomy oraz nagrody książkowe.

Konkurs zorganizowały Pani Małgorzata Rybak (nauczyciel języka angielskiego) oraz Panie Barbara Miszczuk i Agnieszka Pełka (nauczycielki języka niemieckiego).

Serdecznie gratulujemy.