W sobotę 07.12.19r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w IV Konkursie Makijażu Artystycznego pt. „Księżniczką być”, który odbył się w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim. W konkursie wzięło udział 12 uczennic ze szkół: ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZSP nr 6 oraz II LO. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Grad kl. 2FoF z modelką Aleksandrą Starzyńską kl. 2FoF, Liliana Sarnecka kl. 2LP z modelką Caroliną Brayshaw z kl. 2LP, Martyna Mochola kl. 2FoF z modelką Julią Dębiec kl. 2FoF, Aleksandra Dziuba kl. 2FoF z modelką Kają Kołodziejczyk, Natalia Woźniak kl. 2 LP z modelką Amelią Korab-Sokołowską, Natalia Bąk kl. 3G z modelką Eweliną Koch kl. 3G oraz Martyna Muszyńska kl. 1LP z modelką Weroniką Skorupą kl. 1LP. Poziom jaki zaprezentowały dziewczęta był bardzo wysoki - z przyjemnością się oglądało przebieg konkursu. Jako nauczyciel mogę powiedzieć, że w ZSP nr 6 mamy bardzo uzdolnioną młodzież. Dziewczęta wykazały się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem w pracę jaką wykonały. Aleksandra Grad przedstawiła postać Królowej balu studniówkowego, Liliana Sarnecka - Leśną księżniczkę, Martyna Mochola - Fionę, Aleksandra Dziuba - postać Śpiącej królewny, Natalia Woźniak - postać Jasmine z Alladyna, Natalia Bąk - Pocahontas, Martyna Muszyńska - postać Syrenki.  I miejsce zajęła Natalia Nockowska z ZSP nr 2 - Księżniczka nie z tego świata, II miejsce Martyna Mochola - Fiona, III miejsce Martyna Muszyńska - Syrenka, wyróżnienie Aleksandra Dziuba - Śpiąca królewna. Wygrani oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody w postaci kosmetyków. Zdjęcia wykonał Patryk Gabryszewski, uczeń z kl. 2FoF. Opiekunem wyjścia oraz możliwości uczestnictwa w konkursie była pani Justyna Piątek.