W czwartek 6.02.2020 uczniowie ZSP6, ZSP1 i ZSP2, licznie wzięli udział w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy O Krajach Anglojęzycznych dla klas I i II.  W części pisemnej, uczniowie odpowiadali na pytania testowe jak również pytania otwarte, dotyczące historii, kultury czy życia codziennego takich krajów jak Wielka Brytania, USA, Kanada czy Australia. Ponadto, uczniowie klas drugich prezentowali przygotowaną przez siebie wypowiedź ustną na jeden z podanych tematów. Przy ocenie, komisja brała pod uwagę płynność, poprawność gramatyczną jak i bogactwo językowe prezentowanych tematów. Poziom tej części konkursu był niezwykle wysoki.

ZSP 2 reprezentowało 9 uczniów pod opieką mgr Kamila Koneckiego i mgr Kamila Piekarza, ZSP 1 reprezentowało 18 uczniów pod opieką mgr Marty Zieji, natomiast naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów z kl. I:

 1. Ada Waszczyk – klasa 1 FN
 2. Ada Kożuchowska – 1 FoN
 3. Adam Galwas – 1 G
 4. Anna Kaproń – 1 G
 5. Dominika Maciejewska – 1 FoF
 6. Martyna Kołada 1FoF
 7. Laura Zielińska – 1 GN
 8. Wiktoria Zakrzewska – 1 GN
 9. Patrycja Pacyniak – 1 LP
 10. Martyna Galewska – 1 LP

Oraz 7 uczniów z klas II:

 1. Carolina Brayshaw – 2 LP
 2. Karina Sarnecka – 2 LP
 3. Patryk Składowski – 2 G
 4. Szymon Siedlecki – 2G
 5. Martyna Mochola – 2FoF
 6. Paulina Wydra – 2 FoF
 7. Weronika Hamera – 2 FoF

Za przygotowanie do konkursu  i opiekę odpowiadała Pani Martyna Cała. 

Ogłoszenie wyników wkrótce!