W dniu 04.10.2019r. uczennice  klasy 1 FN gr. II oraz uczennice klasy 3 FoF: Klaudia Drużdż, Wiktoria Polus oraz Weronika Sadowska wykonywały stylizacje jesienne przedszkolaków na „Pokaz mody” w Przedszkolu Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim. Sprawiło to ogromną radość dzieciom, jak również młodzieży naszej szkoły. Uczennice ZSP nr 6 mogły wykazać się swoimi umiejętnościami zawodowymi, doświadczyć jak wygląda praca z takimi małymi dziećmi oraz poznać sposób wykonywania pracy fryzjerskiej na innej niż zazwyczaj grupie wiekowej.

Udział młodzieży w spotkaniu z przedszkolakami odbył się dzięki inicjatywie nauczyciela przedmiotów zawodowych - pani Justyny Piątek.

31.05.2019r. odbyła się loteria fantowa zorganizowana by pozyskać fundusze na chemioterapię Michała Pietrzyka ucznia naszej szkoły. Wśród fantów znalazły się m.in. vouchery na usługi krawieckie, fryzjerskie, karnety na fitness, siłownię, na spływ kajakowy, bilety do kina, zaproszenia na pizzę, słodycze.

Sponsorami naszej loterii byli:

Państwo Marek i Sylwia Wiercińscy – MARCO – hurtowania zoologiczna, Tomaszów Maz.

Pani Mariola Garnys Kwiaciarnia „La Flor”, Tomaszów Maz.

Pan Mariusz Skoneczny PUB DUET, Tomaszów Maz.

Kapitan Jack Smardzewice

OSP Smardzewice

Firma „TMC” Moda Group, Tomaszów Maz.

Państwo Tomasz i Agnieszka Kwiatkowscy – PAGAJ, Budziszewice

WOPR w Tomaszowie Maz. baza w Smardzewicach

Pani Magdalena Ciesielska – Studio krawieckie ARIADNA, Tomaszów Maz.

Pan Michał Walczak – Restauracja ALCHEMIK, Tomaszów Maz.

Fiero Pizza Pietrzko Sp.j.

Kino Helios

StepONE Fitness Piotrków Trybunalski

Rodzinny Park Przygody „Nad Pilicą”, Tomaszów Maz

Pani Anna Krasoń-Skibicka – usługi fotograficzne

Siłownia Apollo w Tomaszowie Maz.

Emilia Krawczyk – mistrzyni świata w stylizacji rzęs, Piotrków Tryb.

Pracownia Fryzjerska Martyna Iga Dela, Tomaszów Maz.

Pani Anna Maria Jurewicz – artysta malarz

Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Z okazji Dnia Dziecka w Cekanowie odbył się festyn, zorganizowany dla najmłodszych przez Zespół Szkół w Komorowie. Uczennice naszej szkoły z klas 3F, 2FoF, 1FoF i 1LP zaplatały kolorowe warkoczyki oraz malowały dziecięce buzie, sprawiając najmłodszym wiele radości. Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy wszystkiego najlepszego smile

 

 

22.03.19 r. w MCK Filia Tkacz odbył się koncert charytatywny dla Michała Pietrzyka, podczas którego wystąpili: Dominik Ciach – uczeń Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Osiedlu Niewiadów, uczestnik 2 edycji programu The Voice Kids, Michał Urbański – uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia im. prof. T. Wrońskiego w Tomaszowie Maz., sekcja gitara klasyczna, pod kierunkiem Mirosława Drożdżowskiego, laureat wielu nagród i wyróżnień, Aga Dębowska – uczestniczka 8 edycji „The Voice of Poland”, zespół Lunatycy z Piotrkowa Tryb. grający muzykę rockową. Podczas koncertu zebraliśmy 1 805zł, które przekażemy na pokrycie kosztów chemioterapii Michała. Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom za świetny koncert, panu Marcinowi Kabzińskiemu za opiekę prawną, dyrekcji i pracownikom MCK Filia Tkacz w Tomaszowie Maz. za pomoc w organizacji koncertu, telewizji Amazing TV Tomaszów Mazowiecki, portalowi NaszTomaszów.pl, wolontariuszom z klasy 3FoG i 2FoF oraz wszystkim ludziom obecnym na koncercie.

W minioną sobotę (01.03.19) uczennice klas 3F i 1FoF zmierzyły się ze stworzeniem przepięknych fryzur wieczorowych. Dziewczyny miały za zadanie uczesać uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Razem” na bal „Night To Shine” w Proem Zako. To była pracowita sobota, uczennice prostowały, lokowały oraz upinały włosy w pozytywnej atmosferze, wykazały się kreatywnością oraz umiejętnościami. W wolnym czasie dodatkowo malowały chętnym paznokcie. Uczennice jak i uczestnicy byli bardzo zadowoleni z powstałych fryzur, a w podziękowaniu otrzymaliśmy kalendarz ze zdjęciami z poprzedniego balu, na który też mieliśmy przyjemność czesać. Było nam bardzo miło, mamy nadzieje na dalszą współpracę i pozdrawiamy.

 

joomplu:23106
{joomplucat:1521 limit=3|columns=3|ordering=random}
joomplu:23216

07 marca 2019 r. w OK Tkacz odbyło się uroczyste podsumowanie 27. Finału WOŚP, podczas którego zaprezentowano rozliczenie zebranych pieniędzy oraz wręczono podziękowania wszystkim instytucjom zaangażowanym w tegoroczny finał. W imieniu wolontariuszy z Wyspiańskiego podziękowanie odebrała p. J. Kobyłecka. Łącznie w naszym sztabie zebrano 201638,96 zł.

 Akcję „NIEboRAKOWI’’  wspomogło  łącznie 10 osób  m.in.  dwie uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim: Paulina Wydra z klasy 1FoF i Karolina Wójciak  z klasy 2FoF oraz dwie uczennice ze szkoły w Wiadernie: Marysia  i Ola. Jedno ze strzyżeń w całości wykonała uczennica klasy 3F Aleksandra Czajka. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich był przyjazd jednej ofiarodawczyni aż z Łodzi. Fundację  „Rak’n’Roll’ wspomogły cztery osoby.  Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w obie akcje i przypominamy, że włosy można oddawać przez cały rok szkolny. Włosy muszą mieć minimum 25 cm długości w przypadku akcji „Daj włos” i minimum 30 cm dla Stowarzyszenia NIEboRAKOWI.

{joomplucat:1501 limit=3|columns=3|ordering=random}

 joomplu:22820

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w akcji charytatywnej Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, które dokonują diagnozy oraz udzielają pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. Od samego rana wolontariusze krążyli po mieście i zbierali pieniądze do puszek. Po południu, na specjalnie zaaranżowanym stanowisku, uczennice zaplatały warkoczyki i malowały dziecięce twarzyczki. W tegorocznym finale pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste” wzięły udział uczennice:

- Marta Biedrowska, Aleksandra Heleniak, Paulina Jędrzejczyk, Katarzyna Lesiak, Kinga Senyk, Justyna Sil, Katarzyna Woźniak, Angelika Ziółkowska (stylizacje fryzjerskie),

- Maria Gogól, Natalia Jurda, Wiktoria Papież, Liliana Sarnecka, Klaudia Sońta, Natalia Woźniak (malowanie twarzy),

- Aleksandra Bojanowska, Milena Bykowska, Małgorzata Choróbska, Joanna Dębiec, Magdalena Gierach, Julita Jończyk, Anna Kubryn, Zuzanna Pardej, Aleksandra Przybyłek, Weronika Śmiechowicz (zbiórka pieniędzy do puszek).

Opiekunkami młodzieży podczas tegorocznego finału były nauczycielki: Joanna Kobyłecka i Kinga Remisz-Szewczyk.

{joomplucat:1498 limit=6|columns=3|ordering=random}

 

joomplu:22785
joomplu:22784

W grudniu podczas szkolnego "Święta Ziemi" odbywał się charytatywny kiermasz na rzecz podopiecznych piotrkowskiej Fundacji Miasto Kotów, w który zaangażowało się wielu naszych uczniów i nauczycieli. Uczniowie klas Liceum Plastycznego, którzy pomogli w organizacji, oraz uczniowie i nauczyciele, którzy przekazali różne dary na kiermasz, otrzymali od Fundacji podziękowania. Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie tak chętnie angażują się w działania charytatywne. 

{joomplucat:1497 limit=3|columns=3|ordering=random}