Przekazaliśmy korki w ramach akcji zorganizowanej na rzecz 3-miesięcznej Zosi Bigos, która cierpi na SMA i wymaga kosztownego leczenia. Zbiórka korków nadal trwa. Zapraszamy do udziału w akcji - pojemnik na korki znajduje się przed wejściem głównym do naszej szkoły.

Przekazaliśmy zebrane zabawki, pluszaki, klocki i gry do Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Lubochni. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję :)

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zostały przekazane dla wychowanków Domu Dziecka "Słoneczko" na ul. Nowowiejskiej, kartki z życzeniami, w wykonaniu uczniów kl. II G, II GN, III G uczących się w zawodzie - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak,
aby potem wspominać ją z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły i entuzjazmu,
żyj najpiękniej jak umiesz...

Organizatorzy akcji pocztowej:
1. Monika Sarwińska
2. Joanna Kobyłecka

W tym wyjątkowym dniu życzymy Wam Drodzy Uczniowie,
szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń,
świata pełnego dobroci, serdeczności i przyjaznych ludzi.

życzy Samorząd Szkolny

Właśnie otrzymaliśmy informację z oficjalną kwotą zebraną przez wolontariuszy ZSP 6. W tym roku na ulicach naszego miasta kwestowało 19 uczniów naszej szkoły. Wspólnie udało im się zebrać 9.499,21 zł. Do tej kwoty należy dodać ponad 3 tysiące zł, które Patryk Pigulski – uczeń 4G zebrał podczas licytacji autografu oraz rysunku Papcia Chmiela. Patryk stworzył również wirtualną puszkę, tzw. e-Skarbonkę WOŚP, do której zebrał 916 zł. Tak więc ostatecznie zebraliśmy 13.465,21 zł !!! Radość tym większa ponieważ udało nam się pobić zeszłoroczną sumę.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tej pięknej kwoty.

Wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w 29. Finale WOŚP pod hasłem "Finał z głową". W tym roku zbieraliśmy pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kolejny raz wzięliśmy udział w akcji wypisywania życzeń na kartkach świątecznych w ramach ogólnopolskiej kampanii „Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj!” Fundacji Dbam o Mój Z@sięg.

Przekazaliśmy pieniądze i materiały miękkie na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomaszowie Maz. W tegorocznej edycji akcji wzięli udział uczniowie z klas: 1LSP, 1FoF, 1G, 2LSP, 2FoF, 2FoN, 2GN, 2FN, 3LP, 3FoF, 3G, 4LP, 4FoF, 4G oraz pracownicy szkoły. Wspólnie zebraliśmy 840 zł i cztery duże worki materiałów miękkich. Dziękujemy!

Uczennice i żeńska część kadry naszej szkoły wzięły udział w akcji #DzienSzpilek, która jest formą pomocy dla dzieci z Kliniki Onkologicznej Przylądek Nadziei. Za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane na Facebooku lub Instagramie, spełniające wymogi regulaminu, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową otrzyma pieniądze na rzecz pacjentów ze szpitala. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nierefundowanych leków, nowoczesnego sprzętu medycznego, sfinansowanie terapii, rehabilitacji oraz wsparcie psychologiczne dla małych pacjentów i ich rodzin.

Zdjęcia wykonali uczniowie kształcący się w zawodzie technik fotografii i multimediów pod kierunkiem nauczycieli p. Joanny Goździk i p. Dariusza Kubryna.