Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka uczniowie kl. III G - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych przygotowali kartki z życzeniami, które zostaną przekazane dzieciom z Ukrainy.
Nauczyciel: Monika Sarwińska

Dostarczyliśmy na miejsce zbiórki karmę dla zwierząt zakupioną za pieniądze zebrane podczas kwietniowego kiermaszu charytatywnego. Najbliższym transportem humanitarnym karma zostanie dostarczona w okolice Kijowa. Dziękujemy za zaangażowanie!

Z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu w dniu 28.04.2022 odbył się kiermasz żywności, który zorganizowano by pozyskać pieniądze na zakup karmy dla zwierząt z Ukrainy. 

 

 

09 marca odbył się kiermasz jedzenia w ramach akcji wolontariatowej "Kampania Walki z Głodem" zorganizowanej by pozyskać pieniądze dla ucznia naszej szkoły, który znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. W menu znalazły się gofry, naleśniki, ciasto, drożdżówki, tosty, kanapki, pizza oraz zupa z grzankami. Akcję prowadzili uczniowie z klas 1F, 1Fo, 3FN pod kierunkiem opiekunów PCK, SU i Szkolnego Koła Wolontariatu. 

 

Przekazaliśmy dary zbierane przez społeczność szkolną na rzecz Ukrainy. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za okazane serce.

 

 

Zapraszamy społeczność szkolną Wyspiańskiego i wszystkich zainteresowanych do wsparcia zbiórki darów na rzecz Ukrainy. Rzeczy prosimy dostarczać do gabinetu pedagoga szkolnego lub do biblioteki. Wszystkie dary przekażemy instytucjom, które organizują pomoc w imieniu mieszkańców naszego miasta.

Zbieramy:

- koce termiczne, śpiwory, pościel, materace (w opakowaniach),

- ubrania, płaszcze przeciwdeszczowe, bieliznę damską, męską i dziecięcą,

- środki czystości, pieluchy dla dzieci i dorosłych, podpaski, ręczniki, szczotki i szczoteczki, ręczniki papierowe,

- talerze, sztućce, najlepiej biodegradowalne, silikonowe lub plastikowe,

- maseczki, środki antyseptyczne,

- wodę butelkowaną,

- dania gotowe i w puszkach, makarony, suszone owoce, batony energetyczne, płatki śniadaniowe,

- zapałki, baterie, latarki, świece,

- zestawy wyposażenia medycznego.

30. Finał WOŚP już za nami. Dziękujemy naszym wolontariuszkom za aktywny udział w akcji. 💞 Zapraszamy chętnych do zaangażowania się w kolejny finał, który już za rok! 😀

Przedstawiciele uczniów, grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wzięli udział w akcji "Paczka dla seniora". Zebrane słodycze, kawa, herbata i kosmetyki, w dniu dzisiejszym, dostarczono do Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Tomaszowie Maz. Zostaną z nich przygotowane świąteczne upominki dla mieszkańców DPS. Wszystkim mieszkańcom i pracownikom DPS-u życzymy wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, a wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za udział w akcji - Szkolne Koło Wolontariatu.