joomplu:22024

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które kojarzymy z rodziną, bogato zastawionym stołem, choinką i prezentami. Niestety dla niektórych nie różnią się one od innych dni w roku. Dzięki naszemu wsparciu możemy to zmienić. Podzielmy się z potrzebującymi tym, co obudzi w nich radosne i beztroskie uczucia. Osoby, które potrzebują pomocy są także obok nas w naszej szkole, klasie…

Zapraszamy wszystkich, którzy są w stanie pomóc, do udziału w akcji charytatywnej SZKOLNA ŚWIĄTECZNA PACZKA, organizowanej w naszej szkole już od wielu lat.

W ramach akcji organizujemy zbiórkę produktów spożywczych, z których przygotujemy paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących uczniów z naszej szkoły. Preferowane są artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia, tj.:

  owoce, warzywa w puszkach

  przetwory owocowo-warzywne

  słodycze, rodzynki, orzechy

  kawa, herbata, soki

  makarony, kasze, ryże, mąki, cukier, olej

  konserwy, pasztety

Mile widziane będą też kartki z życzeniami świątecznymi od darczyńców (mogą być własnoręcznie wykonane),  które dołączymy do paczek.

W imieniu uczniów, którzy objęci zostaną pomocą, wszystkim ofiarodawcom  produktów już teraz serdecznie dziękujemy.

Żywność przynosimy do 17 grudnia 2018 do Pani A. Porczyk –  Biblioteka.