joomplu:22529

Dzisiaj klasa 3F z opiekunem panią Eweliną Grałek odwiedziła Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi, aby wykonać świąteczne fryzury. To był dzień pełen wyzwań - młodzież dobierała fryzury do kształtu twarzy, robiła różne koloryzacje, obcinała włosy i stylizowała je zgodnie z życzeniem klientki. Młodzi fryzjerzy mieli prawdziwe wyzwania i test wiedzy przed egzaminem, dodatkowo był to sprawdzian z empatii i z ogromną przyjemnością stwierdzam, że wszystko wypadło wzorowo. Mamy są piękne, miały czas, żeby chwilę się zrelaksować podczas zabiegów fryzjerskich, ponieważ dziewczęta zadbały również o maluchy na świetlicy. Siostry, które prowadzą Dom Samotnej Matki obdarowały nas prezentami świątecznymi w postaci kalendarzy, żebyśmy przez cały rok pamiętali o nich. 

Organizatorka akcji Ewelina Grałek bardzo dziękuje młodzieży za ogromne zaangażowanie i serce włożone w tą akcję, oraz środowisku patriotycznemu z Tomaszowa Mazowieckiego i Łodzi, którzy sfinansowali 50% kosztów dojazdu. Nie można przy tych podziękowaniach nie wspomnieć o panu Rosiaku, który również dołożył swoją cegiełkę a ponad to szczęśliwie i w miłej atmosferze dowiózł nas na miejsce.

{joomplucat:1486 limit=6|columns=3|ordering=random}