Rajd rowerowy im. rotmistrza Witolda Pileckiego - punkt docelowy: ośrodek Zagajnikowy Dworek w Wolborzu. Fotorelacja: Paweł Adamiec.

W dniach 2-4.03.2022 w ZSP nr 6 zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w siatkówce dziewcząt. Nasz zespół, po emocjonującej walce, został sklasyfikowany na 4 miejscu. Atmosfera na hali i na boisku była wyśmienita. Mecze do końca trzymały w napięciu, w samej końcówce wyłaniając zwycięzcę, którym okazał się zespół II LO. Gratulujemy!

W dniu 8 grudnia 2021 roku odbył się szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców o mistrzostwo ZSP nr 6.
Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta:
I miejsce - Katarzyna Sobieszek
II miejsce - Zuzanna Gemzała
III miejsce - Amelia Gramiak
Chłopcy:
I miejsce - Mateusz Banaszkiewicz
II miejsce - Adrian Mączyński
III miejsce - Adrian Lewandowski

Dziewczyny z Wyspiańskiego brązowymi medalistkami Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt! Do srebra zabrakło jednej bramki, nasze zawodniczki pokazały charakter i wolę walki!

Dziś odbyły się rozgrywki grupowe o Mistrzostwo Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt. Dostaliśmy się do strefy finałowej, która zostanie rozegrana w poniedziałek, czyli gramy o medale!

W dniu 18.06.2021r. odbył się turniej tenisa stołowego. W zmaganiach uczestniczyło 15 uczniów. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Cieślak Julia uczennica klasy IIFoF, a wśród chłopców najlepszy okazał się Banaszkiewicz Mateusz uczeń klasy IIGN.

W dniu 11 czerwca odbył się Trzeci Antoniański Bieg Rekreacyjny.

Szkołę naszą reprezentowali:

W dniu 09.06.2021r. odbył się turniej w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców klas pierwszych.

Klasę IG reprezentowały:

Zuzanna Antosiak, Aleksandra Borkowska

Oktawia Płóciennik, Julia Gierach

Klasę IFof reprezentowały:

Zuzanna Urbaszek, Wiktoria Karp

Klasę IFoF reprezentowali:

Maksymilian Kowalski, Jakub Jaworski

Jakub Wójcik, Filip Karasiński

Klasę IG reprezentowali:

Julian Dziedzic, Piotr Grałek

Oskar Plaskota, Adrian Lewandowski

Wiktor Sobotkowski,  Mateusz Tworski

Kamil Przybył, Aleksander Żółtowski

Wśród dziewcząt zwyciężyła dwójka w składzie: Zuzanna Urbaszek i Wiktoria Karp, a wśród chłopców Adrian Lewandowski i Oskar Plaskota.

W piątek, 11 września 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Antoniańskim Biegu Rekreacyjnym. Bieg odbył się na terenie Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Trasa wynosiła około 1 kilometra. Każdy z uczestników po zakończonym biegu otrzymał pamiątkowy medal. Zostały również rozlosowane nagrody.
Szkołę naszą reprezentowały: Kaja Kostanek, Jasnos Weronika, Ślifierska Liliana, Zając Julia, Wawrzyńczyk Natalia, Kwatek Jagoda.