W piątek, 11 września 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Antoniańskim Biegu Rekreacyjnym. Bieg odbył się na terenie Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Trasa wynosiła około 1 kilometra. Każdy z uczestników po zakończonym biegu otrzymał pamiątkowy medal. Zostały również rozlosowane nagrody.
Szkołę naszą reprezentowały: Kaja Kostanek, Jasnos Weronika, Ślifierska Liliana, Zając Julia, Wawrzyńczyk Natalia, Kwatek Jagoda.

 

W dniu 4 listopada drużyna dziewcząt z ZSP nr 6 uczestniczyła w Finałach Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego w Piłce Ręcznej. W półfinale drużyna zmierzyła się z rówieśniczkami I LO wygrywając 6:4 i tym samym awansowała do ścisłego finału gdzie czekał już zespół II LO. Mecz finałowy obfitował w wiele zwrotów akcji i trzymał w napięciu do samego końca. Walkę nerwów lepiej wytrzymały dziewczyny z Wyspiańskiego wygrywając 4:2 zostając Mistrzyniami Powiatu.

Wielkie GRATULACJE dla całego zespołu, który grał w składzie:

Bykowska Milena, Biazik Wiktoria, Świnoga Wiktoria, Zawada Emilia, Iskierka Wiktoria, Kapuścińska Julia, Centka Julia, Wydra Paulina, Gierach Magdalena, Porczyk Kinga, Maciejewska Zofia, Latocha Sonia, Woźniak Dominika, Bednarska Patrycja, Tasarska Aleksandra, Ruś Martyna.

Fotorelacja: Wiktoria Wójciak, klasa 1FoN.

 

13.06. odbył się I Antoniański Bieg Rekreacyjny w Parku Solidarności, w którym wzięła udział reprezentacja naszej szkoły.

 


Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP nr 6_30

5 drużyn wzięło udział w kolejnym turnieju organizowanym przez ZSP nr 6. Co roku turniej cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony gimnazjów. Imprezę otworzyła pani dyrektor Magdalena Fałek. W turnieju udział wzięło pięć drużyn: Komorów, Wiaderno, Inowłódz, Zawada i reprezentacja klas pierwszych naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Po emocjonujących spotkaniach zwycięzcą został zespół z Inowłodza.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Inowłódz
  2. ZSP nr 6
  3. Zawada
  4. Wiaderno
  5. Komorów