W dniu 18.06.2021r. odbył się turniej tenisa stołowego. W zmaganiach uczestniczyło 15 uczniów. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Cieślak Julia uczennica klasy IIFoF, a wśród chłopców najlepszy okazał się Banaszkiewicz Mateusz uczeń klasy IIGN.

W dniu 11 czerwca odbył się Trzeci Antoniański Bieg Rekreacyjny.

Szkołę naszą reprezentowali:

W dniu 09.06.2021r. odbył się turniej w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców klas pierwszych.

Klasę IG reprezentowały:

Zuzanna Antosiak, Aleksandra Borkowska

Oktawia Płóciennik, Julia Gierach

Klasę IFof reprezentowały:

Zuzanna Urbaszek, Wiktoria Karp

Klasę IFoF reprezentowali:

Maksymilian Kowalski, Jakub Jaworski

Jakub Wójcik, Filip Karasiński

Klasę IG reprezentowali:

Julian Dziedzic, Piotr Grałek

Oskar Plaskota, Adrian Lewandowski

Wiktor Sobotkowski,  Mateusz Tworski

Kamil Przybył, Aleksander Żółtowski

Wśród dziewcząt zwyciężyła dwójka w składzie: Zuzanna Urbaszek i Wiktoria Karp, a wśród chłopców Adrian Lewandowski i Oskar Plaskota.

W piątek, 11 września 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Antoniańskim Biegu Rekreacyjnym. Bieg odbył się na terenie Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Trasa wynosiła około 1 kilometra. Każdy z uczestników po zakończonym biegu otrzymał pamiątkowy medal. Zostały również rozlosowane nagrody.
Szkołę naszą reprezentowały: Kaja Kostanek, Jasnos Weronika, Ślifierska Liliana, Zając Julia, Wawrzyńczyk Natalia, Kwatek Jagoda.

W dniu 4 listopada drużyna dziewcząt z ZSP nr 6 uczestniczyła w Finałach Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego w Piłce Ręcznej. W półfinale drużyna zmierzyła się z rówieśniczkami I LO wygrywając 6:4 i tym samym awansowała do ścisłego finału gdzie czekał już zespół II LO. Mecz finałowy obfitował w wiele zwrotów akcji i trzymał w napięciu do samego końca. Walkę nerwów lepiej wytrzymały dziewczyny z Wyspiańskiego wygrywając 4:2 zostając Mistrzyniami Powiatu.

Wielkie GRATULACJE dla całego zespołu, który grał w składzie:

Bykowska Milena, Biazik Wiktoria, Świnoga Wiktoria, Zawada Emilia, Iskierka Wiktoria, Kapuścińska Julia, Centka Julia, Wydra Paulina, Gierach Magdalena, Porczyk Kinga, Maciejewska Zofia, Latocha Sonia, Woźniak Dominika, Bednarska Patrycja, Tasarska Aleksandra, Ruś Martyna.

Fotorelacja: Wiktoria Wójciak, klasa 1FoN.

13.06. odbył się I Antoniański Bieg Rekreacyjny w Parku Solidarności, w którym wzięła udział reprezentacja naszej szkoły.