W dniu 4 listopada drużyna dziewcząt z ZSP nr 6 uczestniczyła w Finałach Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego w Piłce Ręcznej. W półfinale drużyna zmierzyła się z rówieśniczkami I LO wygrywając 6:4 i tym samym awansowała do ścisłego finału gdzie czekał już zespół II LO. Mecz finałowy obfitował w wiele zwrotów akcji i trzymał w napięciu do samego końca. Walkę nerwów lepiej wytrzymały dziewczyny z Wyspiańskiego wygrywając 4:2 zostając Mistrzyniami Powiatu.

Wielkie GRATULACJE dla całego zespołu, który grał w składzie:

Bykowska Milena, Biazik Wiktoria, Świnoga Wiktoria, Zawada Emilia, Iskierka Wiktoria, Kapuścińska Julia, Centka Julia, Wydra Paulina, Gierach Magdalena, Porczyk Kinga, Maciejewska Zofia, Latocha Sonia, Woźniak Dominika, Bednarska Patrycja, Tasarska Aleksandra, Ruś Martyna.

Fotorelacja: Wiktoria Wójciak, klasa 1FoN.

13.06. odbył się I Antoniański Bieg Rekreacyjny w Parku Solidarności, w którym wzięła udział reprezentacja naszej szkoły.

joomplu:22570

{joomplucat:1491 limit=6|columns=3|ordering=random}

5 drużyn wzięło udział w kolejnym turnieju organizowanym przez ZSP nr 6. Co roku turniej cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony gimnazjów. Imprezę otworzyła pani dyrektor Magdalena Fałek. W turnieju udział wzięło pięć drużyn: Komorów, Wiaderno, Inowłódz, Zawada i reprezentacja klas pierwszych naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Po emocjonujących spotkaniach zwycięzcą został zespół z Inowłodza.

Klasyfikacja końcowa:

1. Inowłódz
  2. ZSP nr 6
  3. Zawada
  4. Wiaderno
  5. Komorów
joomplu:21936
{joomplucat:1451 limit=3|columns=3|ordering=random}
joomplu:21421
{joomplucat:1424 limit=3|columns=3|ordering=random}
joomplu:21324
{joomplucat:1419 limit=3|columns=3|ordering=random}
joomplu:20843
{joomplucat:1384 limit=6|columns=3|ordering=random}

Za nami turniej o Mistrzostwo Powiatu Tomaszowskiego w piłce siatkowej plażowej. Reprezentantki naszej szkoły Siąkowska Malwina i Przybyłek Anna uplasowały się w tych zawodach na drugim miejscu. Wynik ten dał dziewczynom przepustkę do półfinału mistrzostw województwa. Turniej ten odbędzie się 8 czerwca. Uczennice do zawodów przygotował Paweł Godala.

joomplu:20376
{joomplucat:1357 limit=6|columns=3|ordering=random}