Dnia 23 kwietnia br. w hali sportowej ZSP nr 3 odbył się etap powiatowy „Konkursu dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi pod Patronatem Wojewody Łódzkiego”. Patronat nad turniejem objął Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman oraz Starosta Tomaszowski Pan Mirosław Kukliński. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z powiatu tomaszowskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Zawiślak, Emilia Zawada, Kacper Ciesielski, Krystian Wójciak oraz w rezerwie Wiktoria Iskierka i Piotr Wójciak. Uczniowie, przygotowani przez pana M. Przybyłkowicza, okazali się bezkonkurencyjni. W teście sprawnościowym polegającym na poprawnym pokonaniu toru przeszkód, który przypominał tor sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w Policji oraz w teście z wiedzy ogólnej nasz zespół zdobył najwyższą liczbę punktów. Tym samym reprezentacja Wyspiańskiego zajęła zaszczytne pierwsze miejsce w powiecie i awansowała do etapu wojewódzkiego.

 I miejsce w etapie powiatowym konkursu dla uczniow_1I miejsce w etapie powiatowym konkursu dla uczniow_1I miejsce w etapie powiatowym konkursu dla uczniow_2